Daniel Ricciardo spodziewa się, że w tym roku podczas Grand Prix Monako będzie „trochę pusto” z powodu ograniczeń związanych z Covid-19.

Bradley Aaron Keselowski może zostać kolejnym kierowcą NASCAR Cup Series, przesuniętym do roli właściciela zespołu.

Graham Rahal uzyskał najlepszy czas w dwugodzinnej sesji, rozpoczynającej pierwszy dzień treningów przed 105. Indianapolis 500.

Nikita Mazepin już zaznaczył swoją obecność w Formule 1, choć nie z powodów sportowych.

Zaproszenie od Canossa Events

Ducati i Canossa Events mają przyjemność ogłosić pierwszą wspólną wycieczkę motocyklową.

Szansa dla Alfy Romeo

Ze wszystkich wyścigów F1, które wypadły z kalendarza w 2020 roku, z powodu pandemii koronawirusa, Monako z pewnością było jedną z największych strat.

Russell powinien trafić do Mercedesa

Mercedes powinien niebawem zatrudnić George’a Russella. Tak uważa były kierowca F1, Ralf Schumacher.

Perez chce wygrać

Sergio Perez jest przekonany, że jego zespół Red Bull Racing dobrze spisze się w Grand Prix Monako.

Tatry z Polakami

Trzy polskie załogi zgłosiły się na 48. Rallye Tatry Slovakia (29-30 maja).

96 zgłoszeń do pierwszej rundy GSMP

W najbliższy weekend w okolicach Sanoka rozegrany zostanie 47. Bieszczadzki Wyścig Górski.

Toyota w roli lidera

Toyota Gazoo Racing WRT jest gotowa do podjęcia kolejnego wyzwania w Rajdowych Mistrzostwach Świata 2021, którym w tym tygodniu będzie Rajd Portugalii.

Wilson przedstawił barwy

Stefan Wilson zaprezentowal oklejenie Dallary na Indianapolis 500.

33 samochody w 8H Portimão

33 samochody widnieją na liście zgłoszeń drugiej rundy WEC - 8 godzin Portimão (11-13 czerwca).

Mikkelsen wycofany z Rajdu Portugalii

Andreas Mikkelsen nie wystartuje w Rajdzie Portugalii. Norweg uzyskał pozytywny wynik testu na Covid-19.

22 zgłoszenia w WTCR

Na czwarty sezon FIA World Touring Car Cup zgłoszono 22 kierowców.

Rdest na testach W Series

Gosia Rdest otrzymała zaproszenie na przedsezonowe testy W Series 2021.

Najdziwniejszy wyścig Quartararo

Fabio Quartararo nazwał Grand Prix Francji najdziwniejszym wyścigiem dotychczasowej kariery w MotoGP.

Kajetanowicz w kultowym Rajdzie Portugalii

Już w najbliższy czwartek rozpocznie się kultowy Rajd Portugalii – jedna z ikon Rajdowych Mistrzostw Świata

Fourmaux przed nowym wyzwaniem

Rajd Portugalii rozpoczyna serię czterech z rzędu szutrowych imprez w tegorocznych Rajdowych Mistrzostwach Świata.

Kraksa kwestią czasu

Zak Brown, dyrektor generalny McLarena, uważa, że kolizja pomiędzy Lewisem Hamiltonem i Maxem Verstappenem jest jedynie kwestią czasu.

Verstappen jest najlepszy

Chociaż Mercedes ponownie ma przewagę w osiągach nad Red Bull Racing, to Fernando Alonso za najlepszego kierowcę w obecnej stawce Formuły 1 uważa reprezentanta ekipy z Milton Keynes.

Zarco może walczyć o mistrzostwo

Johann Zarco, trzykrotnie obecny na podium w bieżącym sezonie, uważa, że ma wystarczające doświadczenie, aby stanąć do walki o triumf w końcowej klasyfikacji.

Marquez zły na siebie

Marc Marquez jest zły na siebie z powodu dwóch upadków podczas Grand Prix Francji. Hiszpan miał w Le Mans szansę na zwycięstwo.

Sen Millera

Jack Miller świetnie spisał się w Grand Prix Francji i wygrał rywalizację w Le Mans.

Podium w debiucie Kacpra Sztuki

Kacper Sztuka z uśmiechem i satysfakcją zakończył trzy intensywne dni rywalizacji na torze Paul Ricard we Francji. Podczas pierwszej rundy włoskich mistrzostw Formuły 4, 15-letni kierowca z Cieszyna solidnie pracował podczas treningów, kwalifikacji i trzech wyścigów. Dwukrotnie uplasował się w połowie stawki, a raz wywalczył drugie miejsce w klasyfikacji debiutantów.

Kubica: To był wyczerpujący weekend

Dwa wyścigi i dwa zwycięstwa. Taki dorobek ma na swoim koncie Orlen Team WRT po dwóch rundach European Le Mans Series 2021.

Marczyk do Ignalina

Miko Marczyk i Szymon Gospodarczyk trafili na listę zgłoszeń Ignalina Rally Cup.

Basz w ekipie Audi

Karol Basz rozszerza tegoroczny program startów i już w najbliższy weekend zobaczymy go za kierownicą Audi R8 GT3. Krakowianin dołączy do zespołu Audi Sport Italia, aby zmierzyć się z wytrzymałościowymi wyścigami w ramach mistrzostw Włoch GT

Zwycięstwo Manejkowskiego

Pierwsza runda Mistrzostw Polski Rallycross zakończyła się dla zespołu Avalon Extreme Racing pomyślnie.

Sześć rolek i cztery podia Domżały

Aron Domżała i Maciej Marton ukończyli Andalucia Rally mimo dachowania na pierwszym etapie zmagań.

Hyundai bojowo nastawiony

Hyundai szykuje się do odrabiania strat w klasyfikacji Rajdowych Mistrzostw Świata. Czwarta runda sezonu 2021 - Rajd Portugalii odbędzie się w tym tygodniu (20-23 maja).

Acura czwarty raz z rzędu

Acura ARX-05 DPi’ czwarty raz z rzędu okazała się najszybsza w Acura Sports Car Challenge na Mid-Ohio Sports Car Course.

Hendrick 1-2-3-4

Czwarty raz w historii NASCAR Cup Series - pierwszy od 16 lat - kierowcy jednego zespołu zajęli w wyścigu pierwsze cztery miejsca.

Andaluzyjski bis Nassera

Nasser Al-Attiyah i Mathieu Baumel w odstępie siedmiu miesięcy dwa razy wygrali Rajd Andaluzji.

Luigi triumfuje w Słomczynie

W dniach 15-16 maja Autodrom Słomczyn gościł pierwsze rundy Mistrzostw Polski Rallycross 2021, Pucharu Polski Autocross oraz FIA CEZ Rallycross.

Specjalne barwy McLarena

Zespół McLarena wystąpi w Grand Prix Monako w okolicznościowym malowaniu, honorującym partnerstwo z koncernem Gulf Oil.

Merli wygrał, Faggioli nie startował

Christian Merli objął prowadzenie w EHC po sukcesie w 49. Subida Internacional al Fito.

Grönholm pokonał Kristofferssona

Niclas Grönholm zaliczył perfekcyjny weekend na Höljes Motorstadion.

Finisz Kopecký'ego

Jan Kopecký i Jan Hloušek rzutem na taśmę wygrali 16. Ózd Eger Rallye.

Waliłko czwarty w GT Masters

Igor Waliłko i Jules Gounon wywalczyli czwarte miejsce w drugim wyścigu ADAC GT Masters na Motorsport Arena Oschersleben.

Niemiecki lider włoskiej F4

Po drugim zwycięstwie na Paul Ricard Tim Tramnitz prowadzi w mistrzostwach Włoch F4.

Czwarty raz Das

Cameron Das odniósł czwarte zwycięstwo w Euroformula Open.

Legutko trzecim juniorem

Albert Legutko zajął trzecie, Szymon Ładniak - czwarte miejsce w klasie Junior w drugim wyścigu TCR Germany na Motorsport Arena Oschersleben.

Kolejna wygrana zespołu Kubicy

Liderzy European Le Mans Series, Robert Kubica, Louis Delétraz i Yifei Ye odnieśli na Red Bull Ringu drugie zwycięstwo z rzędu.

Miller drugi raz z rzędu

Dwa tygodnie po triumfie w Hiszpanii Jack Miller wygrał Grand Prix Francji. Podium uzupełnili gospodarze: Johann Zarco i Fabio Quartararo.

Zwycięstwo Krupińskiego i Kliena

Patryk Krupiński i Christian Klien wygrali klasę Pro-Am w drugim wyścigu GT Open na Paul Ricard.

Rogalski w GT4 Germany

Mistrzowie poprzednich dwóch edycji Audi Sport Seyffarth R8 LMS Cup, Robin Rogalski i Tim Reiter zmieniali się w Audi Seyffarth Motorsport podczas pierwszej rundy ADAC GT4 Germany w Oschersleben.

Brawurowy wyścig Wiśnickiego i Sztuki

Po starcie z 28 pola Piotr Wiśnicki wywalczył 11 miejsce w drugim wyścigu mistrzostw Włoch F4 na Circuit Paul Ricard.

Powtórka Crawforda

Jak Crawford odniósł drugie zwycięstwo w rundzie Euroformula Open na Paul Ricard.

Pierwsze zwycięstwo Alesiego

W drugim starcie Giuliano Alesi odniósł pierwsze zwycięstwo w Super Formule.

Hyundai i20 N Rally1 w akcji

Hyundai Motorsport rozpoczął testy nowego samochodu i20 N Rally1.

Pierwszy rząd dla Hyundaia

Luca Engstler i Martin Andersen zapewnili Hyundaiowi pierwszy rząd w drugim wyścigu TCR Germany w Oschersleben.

Drugi czas Lewandowskiego

Najszybszy w Am, Andrzej Lewandowski zajął drugie miejsce w niedzielnych kwalifikacjach GT Cup Open Europe na Circuit Paul Ricard.

Paddon z kapciem

Hayden Paddon rekordowy, siódmy raz wygrał Rally of Whangarei.

Cindric ujarzmił Potwora

Na Monster Mile - Dover International Speedway - Austin Cindric świętował 11 zwycięstwo w NASCAR Xfinity Series, trzecie w sezonie.

VeeKay przed Grosjeanem

Czternaście lat po Robercie Doornbosie (Champ Car), holenderski kierowca ponownie wygrał wyścig topowej serii amerykańskich single-seaterów.