Więcej wiadomości

Siatka
Lista

Serafin odpadł w Q2

Kamil Serafin, który jako jeden z czterech kierowców walczy w ten weekend o tytuł mistrza Polski KIA PLATINUM CUP, niespodziewanie zakończył kwalifikacje już w Q2 i do pierwszego sobotniego wyścigu ruszy dopiero z dwunastego pola startowego.

KIA PLATINUM CUP – Serafin dyktuje tempo

Kamil Serafin najlepiej poradził sobie z pierwszą częścią kwalifikacji na Slovakiaringu i pewnie pokonał rywali podczas 20-minutowego Q1.

KIA PLATINUM CUP – Drugi trening dla Serafina

Kamil Serafin, który podczas drugiego 30-minutowego treningu na Slovakiaringu pokonał osiem okrążeń toru, uzyskał najlepszy rezultat w popołudniowej sesji.

KIA PLATINUM CUP – Serafin wygrywa ekscytujący wyścig w Poznaniu

Kamil Serafin po fantastycznej walce stoczonej z rywalami okazał się najlepszym kierowcą podczas pierwszego wyścigu KIA PLATINUM CUP na Torze Poznań. Na podium stanęli także Nikodem Wierzbicki i Jakub Szablewski.

KIA PLATINUM CUP – Czołowa trójka w 0,7 sekundy!

Kamil Serafin, który był o krok od wygrania pierwszego wyścigu KIA PLATINUM CUP na Red Bull Ringu, okazał się najszybszy w popołudniowej części rywalizacji, która stała pod znakiem deszczu i zaciętej walki. Czołową trójkę na mecie dzieliło zaledwie 0,643 sekundy! Były mistrz Polski otrzymał jednak karę 30 sekund i to Dawid Borek cieszył się z triumfu

Mówią po pierwszym wyścigu KIA PLATINUM CUP

Poniżej prezentujemy wypowiedzi czołowych trzech zawodników pierwszego wyścigu KIA PLATINUM CUP na Red Bull Ringu. Najszybszy był Jakub Szablewski, który pokonał Kamila Serafina i Dawida Borka.

Mówią po sobocie na Red Bull Ringu

Poniżej prezentujemy wypowiedzi trzech czołowych kierowców KIA PLATINUM CUP po kwalifikacjach na Red Bull Ringu. W finałowej batalii Aleksander Olejniczak pokonał Kamila Serafina i Konrada Wróbla.