Rally Fafe Montelongo
02 paź
12 dni

Błażusiak obok podium

Tadeusz Błażusiak zajął czwarte miejsce w Hawkstone Park Cross Country - szóstej rundzie World Enduro Super Series.

Dzisiejszy finał Original Fast Eddy padł łupem Nathana Watsona. Po 14 okrążeniach 24-latek z Nottingham wyprzedził o 2.28 lidera WESS, Manuela Lettenbichlera. Trzeci stopień podium przypadł Jonny'emu Walkerowi.

Imprezę organizowaną przez firmę Paula Edmondsona - Fast Eddy Racing - przeprowadzono na motocrossowym torze Hawkstone Park i w jego okolicy. Startowało ponad pół tysiąca motocyklistów.

Sobotnie Fast Eddy Sprint Enduro wygrał Nathan Watson - szybszy o 9 sekund od ubiegłorocznego triumfatora zawodów, Josepa Garcii. Trzecie miejsce zajął startujący z dziką kartą Alex Snow, ósme - Tadeusz Błażusiak. Wyniki decydowały o kolejności startu w Original Fast Eddy.