36 dni
26 lis
56 dni

MN Ingram Rally rozpoczęte

Blisko dwa tysiące graczy zmierzyło się z wirtualnymi trasami Rajdu Monte Carlo w MN Ingram Rally, serii stworzonej przez rajdowego mistrza Europy.

Zawodnicy w grze DiRT Rally 2.0 przez tydzień mieli do przejechania dziewięć odcinków specjalnych w autach klasy R5. Rywalizację zdominowali kierowcy Volkswagena Polo, którzy zdobyli pierwszych 30 miejsc. Najlepszy był Czech ERT_Crsedmicky, który o ponad 30 sekund pokonał Włocha QLS_Nickardiego. Bój o drugie miejsce o sekundę przegrał Japończyk Kazunokota.

Najwyżej sklasyfikowanym Polakiem był startujący również w Motorsport.com Polska BGM Cup: Kryspin Handel, który został sklasyfikowany na trzynastym miejscu. Drugiego z Polaków: Madę, pokonał o ponad minutę. Łukasz Łuniewski z Motorsport.com Polska znalazł się na 177 miejscu.

Teraz kierowcy mają tydzień na walkę na odcinkach wirtualnego Rajdu Finlandii.