Macedończyk z zespołu Grosjeana

Erhan Jajovski zdominował New York City E-Prix - pierwszą rundę Formula E Accelerate.

New York City E-Prix start

25-latek z Macedonii Północnej, od maja ubiegłego roku należący do R8G Esports, zespołu Romaina Grosjeana, Jajovski wywalczył pole position, prowadził od startu do mety na wirtualnym Brooklyn Street Circuit i wygrał z przewagą 6,7 sekundy nad Grahamem Carrollem. Za Szkotem z Edynburga finiszował Sycylijczyk Manuel Biancolilla.

Nikodem Wiśniewski, czternasty w kwalifikacjach, dwunasty po starcie, osiągnął metę na 14 pozycji - 0,2 sekundy przed Kubą Brzezińskim, który ruszał z 15 pola, a po rozpoczęciu wyścigu spadł na P16. W trakcie 8 okrążenia Brzeziński wyprzedził Petara Brljaka, ukaranego 5 sekundami za spowodowanie kontaktu.