Wiśniewski i Brzeziński punktują

Nikodem Wiśniewski i Kuba Brzeziński ukończyli wirtualne Berlin E-Prix na ósmym i dziewiątym miejscu.

Berlin E-Prix

Trzecia runda Formula E Accelerate padła łupem Kevina "Siggy'ego" Rebernaka. Lider łącznej klasyfikacji, Erhan Jajovski zajął czwarte miejsce i utrzymał 9-punktową przewagę.

Siggy kontrolował sytuację po starcie z pole position. Frederik Rasmussen ponownie zajął drugie miejsce. Walczący o trzecią pozycję Graham Carroll i Bono Huis pozostali bez prądu na ostatnim okrążeniu. Najniższy stopień podium przypadł Petarowi Brljakowi.

Nikodem Wiśniewski awansował po starcie z 11 na 10 miejsce. Kuba Brzeziński ruszający z P10, otwierał drugą dziesiątkę. Wiśniewski przebił się na P9, ale na 15 okrążeniu spadł za Manuela Biancolillę. Brzeziński w koncówce wygrał pojedynki z von der Heide i Gassnerem.