Kaminiarz na podium
Kaminiarz dwunasty w kwalifikacjach
Kaminiarz po treningach na Monzie
Drugi najlepszy wynik Kaminiarza

19-letni Filip Kaminiarz wywalczył swoje pierwsze podium w Formule 3, na trzeciej pozycji kończąc niedzielny, drugi wyścig przedostatniej rundy serii Euroformula Open na włoskim torze Autodromo Nazionale Monza.

Filip Kaminiarz zaliczył trzy udane wyścig w serii Euroformula Open na Monzie.

Polak zajął przedostatnie miejsce w kwalifikacjach serii Euroformula Open na Monzie.

Polak zaliczył dzisiaj dwie sesje treningowe w serii Euroformula Open na włoskim torze.

Po dwóch nieukończonych wyścigach Filip Kaminiarz zajął 7 miejsce w ostatnim starciu Euroformula Open w Imoli.

Staněk wygrał w debiucie

Debiutant w Euroformula Open, Roman Staněk wygrał drugi wyścig w Imoli.

Wypadek Kaminiarza

Filip Kaminiarz stracił 8 miejsce po wypadku na 8 okrążeniu pierwszego wyścigu Euroformula Open w Imoli.

Duża przewaga Crawforda

Jak Crawford trzeci raz wygrał kwalifikacje Euroformula Open.

Trulli rządzi w Imoli

Enzo Trulli zabłysnął w trakcie drugiego treningu Euroformula Open w Imoli.

Kaminiarz w dziesiątce

Filip Kaminiarz uzyskał 10 czas w pierwszym treningu Euroformula Open w Imoli.

Staněk zastąpi Keszthelyi

Roman Staněk zadebiutuje w Euroformula Open na Autodromo Enzo e Dino Ferrari.

Das po raz piąty

Na deszczowym Hungaroringu Cameron Das odniósł piąte zwycięstwo w Euroformula Open.

Pierwsze zwycięstwo Stevensona

Casper Stevenson świętował na Hungaroringu pierwsze zwycięstwo w Euroformula Open.

Turecka niespodzianka w Euroformula Open

Cem Bölükbaşi w pierwszym starcie odniósł zwycięstwo w Euroformula Open.

Amerykański pierwszy rząd

Jak Crawford i Cameron Das utworzą pierwszy rząd w dzisiejszym wyścigu Euroformula Open na Hungaroringu.

Popisy juniora Red Bulla

Jak Crawford dyktował tempo w drugim treningu Euroformula Open na Hungaroringu.

Wejście Bölükbaşiego

Cem Bölükbaşi otwiera wyniki pierwszego treningu Euroformula Open na Hungaroringu.

Upał na Hungaroringu

W upale dochodzącym do 36 stopni przeprowadzono dzień testowy przed rundą Euroformula Open na Hungaroringu.

Kaminiarz ponownie czwarty

W trzecim starciu Euroformula Open w Spa-Francorchamps Filip Kaminiarz powtórzył czwarte miejsce z wyścigu 1.

Kaminiarz prowadził

Trzeci na starcie, lider na pierwszym okrążeniu, Filip Kaminiarz ukończył drugi wyścig Euroformula Open w Spa-Francorchamps na siódmym miejscu.

Nasza nowa aplikacja!
Pobierz teraz

Aplikacja Motorsport.com udostępnia wszystkie informacje z Twojej ulubionej serii wyścigowej i zapewnia bezpośredni dostęp do naszych najlepszych treści oraz wyników, funkcji specjalnych i statystyk.