Więcej wiadomości

Siatka
Lista

Pozytywny debiut Kaminiarza

Juniorzy Red Bulla brylowali w ostatnim wyścigu sezonu Euroformula Open na Monzy. Filip Kaminiarz dotarł do mety na 13 miejscu.

Kaminiarz coraz szybszy

Filip Kaminiarz poprawił się w porównaniu z Q1 o 2,3 sekundy i zajął 12 miejsce w drugich kwalifikacjach Euroformula Open na Monzy.

Japońskie podium na Monzy

Marino Sato, Teppei Natori i Yuki Tsunoda utworzyli japońskie podium po pierwszym wyścigu Euroformula Open na Monzy.

Pierwsze pole position Lundqvista

Linus Lundqvist wywalczył na Monzy pierwsze pole position w Euroformula Open. Filip Kaminiarz rozpocznie dzisiejszy wyścig z 18 pola.

17-latek zabłysnął na Monzy

17-letni Lukas Dunner uzyskał najlepszy czas w drugim treningu Euroformula Open na Monzy.

Monger najszybszy na Monzy

Pozbawiony nóg Billy Monger popisał się najlepszym czasem w pierwszym treningu Euroformula Open na Monza Eni Circuit.

Rządy juniorów Red Bulla

Kierowcy Red Bull Junior Team podwójnie wygrali drugą sesję testową Euroformula Open na Monza Eni Circuit.

Kaminiarz poznaje Monzę

Piąty Polak w European F3 Open / Euroformula Open, Filip Kaminiarz pokonał 54 okrążenia w pierwszej sesji testowej przed rundą na Monza Eni Circuit.