Dobra sesja treningowa Teamu WRT

Kolejna sesja treningowa padła łupem kierowców United Autosports z samochodu nr. 32 (Job Van Uitert, Nico Jamin, Manuel Maldonado).

Dobra sesja treningowa Teamu WRT

Team WRT, w których barwach jeździ Robert Kubica zajął 4. miejsce z czasem 2:05.771.

W kategorii LM P3 najszybszy po raz kolejny okazali się Mathieu De Barbuat oraz Laurents Horr z DKR Engineering (2:11.834).

Polska ekipa Inter Europol Competition zajęła ósme i trzynaste miejsce.

W LM GTE najszybsi okazali się Matt Campbell, Cooper Macneil i Christian Ried z Proton Competition.

Poz. Kierowca Okr. Czas Strata Różnica km/h
1 Netherlands Job Van Uitert
France Nico Jamin
Venezuela Manuel Maldonado
31 2'04.830     201.989
2 United Kingdom Philip Hanson
South Africa Jonathan Aberdein
United Kingdom Tom Gamble
34 2'05.216 0.386 0.386 201.367
3 Switzerland Alexandre Coigny
France Nicolas Lapierre
France Charles Milesi
31 2'05.326 0.496 0.110 201.190
4 Poland Robert Kubica
Switzerland Louis Deletraz
China Ye Yifei
35 2'05.771 0.941 0.445 200.478
5 Turkey Salih Yoluc
Ireland Charles Eastwood
United Kingdom Harry Tincknell
33 2'05.796 0.966 0.025 200.438
6 France Julien Canal
United Kingdom Will Stevens
Australia James Allen
33 2'06.291 1.461 0.495 199.653
7 United States John Falb
Portugal Rui Andrade
United States Gustavo Menezes
37 2'06.357 1.527 0.066 199.548
8 Russian Federation Roman Rusinov
Argentina Franco Colapinto
Netherlands Nyck de Vries
34 2'06.528 1.698 0.171 199.279
9 France Tristan Gommendy
Austria Rene Binder
Mexico Memo Rojas
36 2'06.901 2.071 0.373 198.693
10 France Matthieu Lahaye
Jean-Baptiste Lahaye
29 2'07.504 2.674 0.603 197.753
11 Mexico Diego Menchaca
Austria Ferdinand Habsburg
United Kingdom Richard Bradley
25 2'07.654 2.824 0.150 197.521
12 Italy Francesco Dracone
Italy Sergio Campana
Germany Markus Pommer
33 2'07.665 2.835 0.011 197.504
13 France Paul Lafargue
France Paul-Loup Chatin
France Patrick Pilet
30 2'08.695 3.865 1.030 195.923
14 Germany Laurents Hörr
Mathieu de
14 2'11.834 7.004 3.139 191.258
15 United Kingdom Wayne Boyd
Robert Wheldon
France Edouard Cauhaupé
11 2'12.726 7.896 0.892 189.973
16 Italy Andrea Dromedari
Jacopo Baratto
Netherlands Joey Alders
33 2'12.957 8.127 0.231 189.643
17 France Eric Trouillet
Switzerland Sébastien Page
Switzerland David Droux
31 2'13.209 8.379 0.252 189.284
18 Cresp Christophe
France Fabien Lavergne
Adrien Chila
32 2'13.414 8.584 0.205 188.993
19 Mike Benham
United Kingdom Alex Kapadia
Malthe Jakobsen
21 2'13.446 8.616 0.032 188.948
20 United States Rob Hodes
Canada Garett Grist
Charles Crews
32 2'13.590 8.760 0.144 188.744
21 Germany Martin Hippe
Ugo De
Australia Aidan Read
24 2'14.161 9.331 0.571 187.941
22 United States Jim McGuire
Duncan Tappy
Andrew Bentley
29 2'14.189 9.359 0.028 187.902
23 Italy Alessandro Bressan
Greece Andreas Laskaratos
Italy Damiano Fioravanti
24 2'14.505 9.675 0.316 187.460
24 Switzerland Matthias Kaiser
Finland Rory Penttinen
31 2'14.511 9.681 0.006 187.452
25 Nick Adcock
United States Austin McCusker
Netherlands Max Koebolt
33 2'14.613 9.783 0.102 187.310
26 Italy Mattia Pasini
Poland Mateusz Kaprzyk
Nicolas Pino
26 2'14.939 10.109 0.326 186.857
27 United Kingdom Tony Wells
Colin Noble
25 2'15.366 10.536 0.427 186.268
28 Nicolas Maulini
United Kingdom Matthew Bell
Germany Niklas Krütten
8 2'15.655 10.825 0.289 185.871
29 David Hauser
Gary Hauser
Belgium Tom Cloet
21 2'16.130 11.300 0.475 185.222
30 Germany Christian Ried
United States Cooper MacNeil
Australia Matt Campbell
32 2'16.950 12.120 0.820 184.113
31 United Kingdom John Hartshorne
United Kingdom Ross Gunn
Ollie Hancock
32 2'17.027 12.197 0.077 184.010
32 Germany Michael Fassbender
Germany Felipe Fernández Laser
Austria Richard Lietz
35 2'17.586 12.756 0.559 183.262
33 France François Perrodo
France Emmanuel Collard
Italy Alessio Rovera
33 2'17.593 12.763 0.007 183.253
34 Italy Matteo Cressoni
Italy Rino Mastronardi
Spain Miguel Molina
32 2'17.696 12.866 0.103 183.116
35 Italy Claudio Schiavoni
Italy Giorgio Sernagiotto
Italy Paolo Ruberti
31 2'17.712 12.882 0.016 183.095
36 United Kingdom Duncan Cameron
Ireland Matthew Griffin
South Africa David Perel
34 2'17.934 13.104 0.222 182.800
37 Switzerland Rahel Frey
Belgium Sarah Bovy
Denmark Michelle Gatting
33 2'18.143 13.313 0.209 182.523
38 United Kingdom Jody Fannin
Italy Andrea Fontana
United States Rodrigo Sales
32 2'19.026 14.196 0.883 181.364
akcje
komentarze
Team WRT na drugim miejscu w pierwszym treningu

Poprzedni artykuł

Team WRT na drugim miejscu w pierwszym treningu

Następny artykuł

4 Hours of Spa-Francorchamps - Video z kwalifikacji

4 Hours of Spa-Francorchamps - Video z kwalifikacji
Załaduj komentarze