WRC
04 wrz
Wydarzenie zakończone
Formuła 1
11 wrz
Wydarzenie zakończone
MPRC
11 wrz
Wydarzenie zakończone
W
Słomczyn III
12 wrz
Kolejne wydarzenie za
6 dni
RSMP
11 wrz
Wydarzenie zakończone
02 paź
Kolejne wydarzenie za
12 dni
RMPST
W
Baja Poland (RMPST)
03 wrz
Wydarzenie zakończone
W
Baja Drawsko
09 paź
Kolejne wydarzenie za
19 dni
ERC
14 sie
Wydarzenie zakończone
W
Rally Fafe Montelongo
02 paź
Kolejne wydarzenie za
12 dni
Zobacz pełną wersję:

Dominacja United Autosports

akcje
komentarze
Dominacja United Autosports
Autor:

Zespół Zaka Browna, United Autosports zdominował pierwszy trening ELMS na Circuit Paul Ricard.

W LMP2 Filipe Albuquerque wyprzedził o 0,162 sekundy kolegę z teamu, Alexa Brundle'a. W LMP3 górą był Wayne Boyd w Ligierze numer 2.

O 12.37 Ben Hanley z DragonSpeed objął prowadzenie wynikiem 1.39,417. Alex Brundle poprawił na 1.39,400, Filipe Albuquerque - na 1.39,238.

O godz. 13.33 zarządzono FCY. Ferrari Sergio Pianezzoli zatrzymało się w trzecim sektorze. Neutralizacja trwała 6 minut.

Po fladze w szachownicę Matewos Isaakjan z Inter Europol Competition wykręcił 1.40,971 - czternasty czas treningu.

Nigel Moore z Inter Europol uzyskał czwarty rezultat w LMP3. Zmiennik Michała Broniszewskiego, Niki Cadei był autorem ósmego wyniku w GTE. Najszybszy okazał się Alessio Picariello z Dempsey-Proton Racing.

TRENING 1
1. Phil Hanson/Filipe Albuquerque (GB/P) Oreca 07-Gibson 1.39,238
2. Will Owen/Alex Brundle/Job van Uitert (USA/GB/NL) Oreca 07-Gibson 1.39,400
3. Mémo Rojas/Ben Hanley/Ryan Cullen (MEX/GB/IRL) Oreca 07-Gibson 1.39,417
4. Nicolas Lapierre/Antonin Borga/Alexandre Coigny (F/CH/CH) Oreca 07-Gibson 1.39,603
5. Roman Rusinow/Mikkel Jensen/Nyck de Vries (RUS/DK/NL) Aurus 01-Gibson 1.39,765
6. Anders Fjordbach/Dennis Andersen (DK) Oreca 07-Gibson 1.39,971
7. James Allen/Thomas Laurent/Alexandre Cougnaud (AUS/F/F) Oreca 07-Gibson 1.40,062
8. Henning Enqvist/Loïc Duval/Jon Lancaster (S/F/GB) Oreca 07-Gibson 1.40,111
9. John Falb/Simon Trummer/Gabriel Aubry (USA/CH/F) Oreca 07-Gibson 1.40,120
10. Tristan Gommendy/Jonathan Hirschi/Konstantin Tereszczenko (F/CH/RUS) Oreca 07-Gibson 1.40,273
...
14. Jakub Śmiechowski/René Binder/Matewos Isaakjan (PL/A/RUS) Ligier JS P217-Gibson 1.40,971 (14. LMP2)
19. Nigel Moore/Martin Hippe (GB/D) Ligier JS P320-Nissan 1.49,086 (4. LMP3)
33. Michał Broniszewski/Nicola Cadei/David Perel (PL/I/ZA) Ferrari F488 GTE Evo 1.53,428 (8. GTE)

Négrão zastąpi Legge

Poprzedni artykuł

Négrão zastąpi Legge

Następny artykuł

Broniszewski najszybszy w GTE

Broniszewski najszybszy w GTE
Załaduj komentarze

O tym artykule

Serie European Le Mans , Wyścigi
Wydarzenie Paul Ricard
Kierowcy Filipe Albuquerque
Autor Janusz Śmiłowski