WRC
18 wrz
Wydarzenie zakończone
08 paź
Kolejne wydarzenie za
12 dni
Formuła 1
11 wrz
Wydarzenie zakończone
25 wrz
FP3 za
15 Godziny
:
34 Minuty
:
22 Sekundy
MPRC
11 wrz
Wydarzenie zakończone
12 wrz
Kolejne wydarzenie za
06 Godziny
:
34 Minuty
:
22 Sekundy
RSMP
11 wrz
Wydarzenie zakończone
02 paź
Kolejne wydarzenie za
6 dni
RMPST
W
Baja Poland (RMPST)
03 wrz
Wydarzenie zakończone
W
Baja Drawsko
09 paź
Kolejne wydarzenie za
13 dni
ERC
14 sie
Wydarzenie zakończone
W
Rally Fafe Montelongo
02 paź
Kolejne wydarzenie za
6 dni
Zobacz pełną wersję:

Inter Europol w trójce

akcje
komentarze
Inter Europol w trójce
Autor:

Nigel Moore i Martin Hippe z Inter Europol Competition zmieścili się w czołowej trójce klasy LMP3 podczas drugiej sesji testowej ELMS na Circuit Paul Ricard.

Moore prowadził po 1.49,648. David Droux z Realteam Racing zszedł do 1.48,895. W końcówce sesji Tom Gamble z United Autosports podniósł poprzeczkę na 1.48,421.

Trzy minuty przed flagą w szachownicę Nicolas Lapierre uzyskał najlepszy czas dnia w LMP2 - 1.39,475. Phil Hanson z United Autosports stracił 0,355 s do kierowcy Cool Racing. Trzeci wynik należał do Mikkela Jensena z G-Drive Racing (+0,432). Matewos Isaakjan wprowadził Ligiera Inter Europol Competition na P8.

Kobieca załoga Iron Lynx widnieje na czele klasy GTE. Michelle Gatting popisała się czasem 1.53,410 i zostawiła za sobą Matta Griffina ze Spirit of Race (+0,048), Alessio Picariello z Dempsey-Proton Racing (+0,051). Ekipa Michała Broniszewskiego ukończyła sesję na piątej pozycji.

SESJA 2
1. Nicolas Lapierre/Antonin Borga/Alexandre Coigny (F/CH/CH) Oreca 07-Gibson 1.39,475
2. Phil Hanson/Filipe Albuquerque (GB/P) Oreca 07-Gibson 1.39,830
3. Roman Rusinow/Mikkel Jensen/Nyck de Vries (RUS/DK/NL) Aurus 01-Gibson 1.39,907
4. Paul Lafargue/Paul-Loup Chatin/Richard Bradley (F/F/GB) Oreca 07-Gibson 1.39,935
5. Will Owen/Alex Brundle/Job van Uitert (USA/GB/NL) Oreca 07-Gibson 1.40,055
6. Mémo Rojas/Ben Hanley/Ryan Cullen (MEX/GB/IRL) Oreca 07-Gibson 1.40,165
7. Julien Canal/Nicolas Jamin/Will Stevens (F/F/GB) Oreca 07-Gibson 1.40,295
8. Jakub Śmiechowski/René Binder/Matewos Isaakjan (PL/A/RUS) Ligier JS P217-Gibson 1.40,387
9. John Falb/Simon Trummer/Gabriel Aubry (USA/CH/F) Oreca 07-Gibson 1.40,589
10. Henning Enqvist/Loïc Duval/Jon Lancaster (S/F/GB) Oreca 07-Gibson 1.40,685
...
18. Nigel Moore/Martin Hippe (GB/D) Ligier JS P320-Nissan 1.49,648 (3. LMP3)
32. Michał Broniszewski/Nicola Cadei/David Perel (PL/I/ZA) Ferrari F488 GTE Evo 1.53,750 (5. GTE)

Powrót Broniszewskiego

Poprzedni artykuł

Powrót Broniszewskiego

Następny artykuł

Wieczór Gommendy'ego na Paul Ricard

Wieczór Gommendy'ego na Paul Ricard
Załaduj komentarze

O tym artykule

Serie European Le Mans , Wyścigi
Autor Janusz Śmiłowski