WRC
18 wrz
Wydarzenie zakończone
08 paź
Kolejne wydarzenie za
13 dni
Formuła 1
11 wrz
Wydarzenie zakończone
25 wrz
FP1 za
23 Godziny
:
58 Minuty
:
24 Sekundy
MPRC
11 wrz
Wydarzenie zakończone
12 wrz
Kolejne wydarzenie za
1 dzień
RSMP
11 wrz
Wydarzenie zakończone
02 paź
Kolejne wydarzenie za
7 dni
RMPST
W
Baja Poland (RMPST)
03 wrz
Wydarzenie zakończone
W
Baja Drawsko
09 paź
Kolejne wydarzenie za
14 dni
ERC
14 sie
Wydarzenie zakończone
W
Rally Fafe Montelongo
02 paź
Kolejne wydarzenie za
7 dni
Zobacz pełną wersję:
Popołudnie DragonSpeed
Autor:

Ben Hanley z DragonSpeed okazał się najszybszy w drugiej sesji testowej ELMS na Circuit Spa-Francorchamps.

Anglik wyprzedził o 17 tysięcznych Joba van Uiterta z United Autosports. Trzeci czas należał do Mikkela Jensena z G-Drive Racing (+0,237).

Matewos Isaakjan, który jako ostatni prowadził Ligiera numer 34, uzyskał 13 czas w LMP2. Kolega Rosjanina z Inter Europol Competition, Nigel Moore był autorem siódmego wyniku w LMP3. Na czele widnieje Niko Kari z Eurointernational.

Richard Lietz z Proton Competition dyktował tempo w GTE. Z trójki Kessel Racing, obsadzającej Ferrari numer 74, najlepszy był Marcos Gomez - szósty w klasie.

TEST 2
1. Mémo Rojas/Ben Hanley/Ryan Cullen (MEX/GB/IRL) Oreca 07-Gibson 2.03,910
2. Will Owen/Alex Brundle/Job van Uitert (USA/GB/NL) Oreca 07-Gibson 2.03,927
3. Roman Rusinow/Mikkel Jensen (RUS/DK) Aurus 01-Gibson 2.04,147
4. Julien Canal/Nicolas Jamin/Will Stevens (F/F/GB) Oreca 07-Gibson 2.04,439
5. Paul Lafargue/Paul-Loup Chatin/Richard Bradley (F/F/GB) Oreca 07-Gibson 2.04,841
6. Tristan Gommendy/Jonathan Hirschi/Konstantin Tereszczenko (F/CH/RUS) Oreca 07-Gibson 2.04,873
7. Henning Enqvist/Loïc Duval/Jon Lancaster (S/F/GB) Oreca 07-Gibson 2.04,928
8. James Allen/Thomas Laurent/Alexandre Cougnaud (AUS/F/F) Oreca 07-Gibson 2.05,087
9. Phil Hanson/Filipe Albuquerque (GB/P) Oreca 07-Gibson 2.05,103
10. Nicolas Lapierre/Antonin Borga/Alexandre Coigny (F/CH/CH) Oreca 07-Gibson 2.05,183
...
13. Jakub Śmiechowski/René Binder/Matewos Isaakjan (PL/A/RUS) Ligier JS P217-Gibson 2.06,811
23. Nigel Moore/Martin Hippe (GB/D) Ligier JS P320-Nissan 2.05,790 (7. LMP3)
33. Michał Broniszewski/David Perel/Marcos Gomez (PL/ZA/BR) Ferrari F488 GTE Evo 2.19,689 (6. GTE)

Albuquerque najszybszy w Spa

Poprzedni artykuł

Albuquerque najszybszy w Spa

Następny artykuł

Le Castellet bezpieczniejsze od Montmeló

Le Castellet bezpieczniejsze od Montmeló
Załaduj komentarze

O tym artykule

Serie European Le Mans , Wyścigi
Wydarzenie Spa-Francorchamps
Kierowcy Ben Hanley
Autor Janusz Śmiłowski