Team WRT na drugim miejscu w pierwszym treningu

Pierwsza sesja treningowa padła łupem ekipy United Autosport z samochodu numer 22.

Team WRT na drugim miejscu w pierwszym treningu

W skład drużyny wchodzi Phil Hanson, Jonathan Aberdein oraz Tom Gamble (2:05.743).

Robert Kubica  z Teamem WRT zajął drugą pozycję ze stratą +1.034.

W kategorii LM P3 pierwsze miejsce zajął zespół DKR Engineering (Laurents Horr, Mathieu de Barubat) z czasem 2:12.839.

Polski zespół Inter Europol Competition w składach Martin Hippe, Ugo de Wilde, Aidan Read  oraz Mateusz Kaprzyk, Mattia Pasini, Nicolas Pino zajął trzecie oraz czternaste miejsce.

W klasie LM GTE najszybsi okazali się Matteo Cressoni, Rino Mastronardi oraz Miguel Molina z Iron Lynx (2:17.859).

Poz. Kierowca Okr. Czas Strata Różnica km/h
1 United Kingdom Philip Hanson
South Africa Jonathan Aberdein
United Kingdom Tom Gamble
32 2'05.743     200.523
2 Poland Robert Kubica
Switzerland Louis Deletraz
China Ye Yifei
34 2'06.777 1.034 1.034 198.887
3 Switzerland Alexandre Coigny
France Nicolas Lapierre
France Charles Milesi
32 2'06.861 1.118 0.084 198.756
4 Russian Federation Roman Rusinov
Argentina Franco Colapinto
Netherlands Nyck de Vries
37 2'06.881 1.138 0.020 198.724
5 Mexico Diego Menchaca
Austria Ferdinand Habsburg
United Kingdom Richard Bradley
35 2'07.024 1.281 0.143 198.501
6 France Paul Lafargue
France Paul-Loup Chatin
France Patrick Pilet
30 2'07.062 1.319 0.038 198.441
7 Netherlands Job Van Uitert
France Nico Jamin
Venezuela Manuel Maldonado
30 2'07.256 1.513 0.194 198.139
8 Turkey Salih Yoluc
Ireland Charles Eastwood
United Kingdom Harry Tincknell
35 2'07.388 1.645 0.132 197.933
9 France Matthieu Lahaye
Jean-Baptiste Lahaye
29 2'07.529 1.786 0.141 197.715
10 France Julien Canal
United Kingdom Will Stevens
Australia James Allen
32 2'07.651 1.908 0.122 197.526
11 United States John Falb
Portugal Rui Andrade
United States Gustavo Menezes
36 2'08.071 2.328 0.420 196.878
12 France Tristan Gommendy
Austria Rene Binder
Mexico Memo Rojas
30 2'08.154 2.411 0.083 196.750
13 Italy Francesco Dracone
Italy Sergio Campana
Germany Markus Pommer
24 2'10.097 4.354 1.943 193.812
14 Germany Laurents Hörr
Mathieu de
22 2'12.839 7.096 2.742 189.811
15 United Kingdom Wayne Boyd
Robert Wheldon
France Edouard Cauhaupé
33 2'13.077 7.334 0.238 189.472
16 Germany Martin Hippe
Ugo De
Australia Aidan Read
29 2'13.658 7.915 0.581 188.648
17 France Eric Trouillet
Switzerland Sébastien Page
Switzerland David Droux
31 2'13.675 7.932 0.017 188.624
18 Italy Andrea Dromedari
Jacopo Baratto
Netherlands Joey Alders
35 2'13.714 7.971 0.039 188.569
19 United States Jim McGuire
Duncan Tappy
Andrew Bentley
31 2'13.737 7.994 0.023 188.537
20 Cresp Christophe
France Fabien Lavergne
Adrien Chila
32 2'14.102 8.359 0.365 188.024
21 Italy Alessandro Bressan
Greece Andreas Laskaratos
Italy Damiano Fioravanti
25 2'14.107 8.364 0.005 188.017
22 United States Rob Hodes
Canada Garett Grist
Charles Crews
31 2'14.314 8.571 0.207 187.727
23 Switzerland Matthias Kaiser
Finland Rory Penttinen
31 2'14.347 8.604 0.033 187.681
24 Mike Benham
United Kingdom Alex Kapadia
Malthe Jakobsen
28 2'14.390 8.647 0.043 187.621
25 Nicolas Maulini
United Kingdom Matthew Bell
Germany Niklas Krütten
29 2'14.450 8.707 0.060 187.537
26 United Kingdom Tony Wells
Colin Noble
24 2'14.908 9.165 0.458 186.900
27 Italy Mattia Pasini
Poland Mateusz Kaprzyk
Nicolas Pino
29 2'14.985 9.242 0.077 186.794
28 David Hauser
Gary Hauser
Belgium Tom Cloet
27 2'15.850 10.107 0.865 185.604
29 Nick Adcock
United States Austin McCusker
Netherlands Max Koebolt
34 2'15.966 10.223 0.116 185.446
30 Italy Matteo Cressoni
Italy Rino Mastronardi
Spain Miguel Molina
34 2'17.859 12.116 1.893 182.899
31 Germany Michael Fassbender
Germany Felipe Fernández Laser
Austria Richard Lietz
18 2'18.048 12.305 0.189 182.649
32 United Kingdom John Hartshorne
United Kingdom Ross Gunn
Ollie Hancock
25 2'18.278 12.535 0.230 182.345
33 Switzerland Rahel Frey
Belgium Sarah Bovy
Denmark Michelle Gatting
33 2'19.142 13.399 0.864 181.213
34 Italy Claudio Schiavoni
Italy Giorgio Sernagiotto
Italy Paolo Ruberti
31 2'19.161 13.418 0.019 181.188
35 United Kingdom Jody Fannin
Italy Andrea Fontana
United States Rodrigo Sales
33 2'19.350 13.607 0.189 180.942
36 Germany Christian Ried
United States Cooper MacNeil
Australia Matt Campbell
29 2'19.362 13.619 0.012 180.927
37 France François Perrodo
France Emmanuel Collard
Italy Alessio Rovera
32 2'19.720 13.977 0.358 180.463
38 United Kingdom Duncan Cameron
Ireland Matthew Griffin
South Africa David Perel
33 2'19.852 14.109 0.132 180.293
akcje
komentarze
Nowy kalendarz European Le Mans Series
Poprzedni artykuł

Nowy kalendarz European Le Mans Series

Następny artykuł

Dobra sesja treningowa Teamu WRT

Dobra sesja treningowa Teamu WRT
Załaduj komentarze