Formuła 1
11 wrz
Wydarzenie zakończone
25 wrz
FP3 za
03 Godziny
:
13 Minuty
:
48 Sekundy
WRC
18 wrz
Wydarzenie zakończone
08 paź
Kolejne wydarzenie za
11 dni
MPRC
11 wrz
Wydarzenie zakończone
12 wrz
Dzień 1 za
01 Godziny
:
13 Minuty
:
48 Sekundy
RSMP
11 wrz
Wydarzenie zakończone
02 paź
Kolejne wydarzenie za
5 dni
RMPST
W
Baja Poland (RMPST)
03 wrz
Wydarzenie zakończone
W
Baja Drawsko
09 paź
Kolejne wydarzenie za
12 dni
ERC
14 sie
Wydarzenie zakończone
W
Rally Fafe Montelongo
02 paź
Kolejne wydarzenie za
5 dni
Zobacz pełną wersję:

FIA F2 2020 Spielberg

Poz. # Kierowca Zespół Okr. Czas Strata Różnica Mph Boksy Nie ukończył Punkty Bonus
1 4 United Kingdom Callum Ilott
United Kingdom Russian Time 40 54'21.050 190.533 1 25 2
2 5 New Zealand Marcus Armstrong
France ART Grand Prix 40 54'29.906 8.856 8.856 190.017 1 18
3 21 Russian Federation Robert Szwarcman
Italy Prema Powerteam 40 54'30.341 9.291 0.435 189.991 1 15
4 6 Denmark Christian Lundgaard
France ART Grand Prix 40 54'31.928 10.878 1.587 189.899 1 12
5 2 United Kingdom Dan Ticktum
France DAMS 40 54'32.327 11.277 0.399 189.876 1 10
6 17 France Giuliano Alesi
Germany HWA AG 40 54'33.878 12.828 1.551 189.786 1 8
7 11 Switzerland Louis Deletraz
Czech Republic Charouz Racing System 40 54'37.317 16.267 3.439 189.587 1 6
8 15 Brazil Felipe Drugovich
Netherlands MP Motorsport 40 54'38.083 17.033 0.766 189.543 1 4
9 14 Japan Nobuharu Matsushita
Netherlands MP Motorsport 40 54'38.485 17.435 0.402 189.519 1 2
10 22 Israel Roy Nissany
Italy Trident 40 54'40.593 19.543 2.108 189.398 1 1
11 20 Germany Mick Schumacher
Italy Prema Powerteam 40 54'41.099 20.049 0.506 189.368 1
12 8 India Jehan Daruvala
United Kingdom Carlin 40 54'43.058 22.008 1.959 189.255 1
13 12 Brazil Pedro Piquet
Czech Republic Charouz Racing System 40 54'46.046 24.996 2.988 189.083 1
14 24 Russian Federation Nikita Mazepin
United Kingdom HitechGP 40 54'46.935 25.885 0.889 189.032 1
15 9 United Kingdom Jack Aitken
Spain Campos Racing 40 54'51.188 30.138 4.253 188.788 2
16 10 Brazil Guilherme Samaia
Spain Campos Racing 40 55'14.984 53.934 23.796 187.433 1
17 3 China Guanyu Zhou
United Kingdom Russian Time 39 54'48.550 1 Lap 1 Lap 184.212 3 4
18 7 Japan Yuki Tsunoda
United Kingdom Carlin 39 54'51.823 1 Lap 3.273 184.029 2
dnf 16 Russian Federation Artiom Markiełow
Germany HWA AG 26 14 laps 1 Nie ukończył
dnf 1 Indonesia Sean Gelael
France DAMS 16 24 laps 4 Nie ukończył
dnf 23 Japan Marino Sato
Italy Trident 2 38 laps 1 Nie ukończył
dnf 25 Italy Luca Ghiotto
United Kingdom HitechGP 0 40 laps Nie ukończył