Popis Marcina Jedlińskiego

Po starcie z 9 pola, Marcin Jedliński jako pierwszy minął metę sobotniego sprintu FIA CEZ Championship na Automotodromie Brno.

Marcin Jedliński, Audi R8 LMS

Autor zdjęcia: Grzegorz Kozera

Kierowca Olimp Racing finiszował 0,8 sekundy przed rywalem w mistrzostwach Europy strefy centralnej, Richardem Chladem juniorem. Przed ostatnim wyścigiem sezonu Jedliński odrobił do Czecha 7 punktów. Stanisław Jedliński zajął czwarte miejsce w klasie GT3.

Prototypy SCC i D5 ustawiono z przodu na starcie. Prowadził Benjamin Hotz, następnie zmienił go na czele Petr Lisa. Do trzeciego okrążenia Marcin Jedliński przebił się do czołowej trójki, a potem wygrał pojedynki z Peterem Kormannem i Petrem Lisą.