Więcej wiadomości

Siatka
Lista

Dublet juniorów Red Bulla

Juniorzy Red Bulla, Yuki Tsunoda i Liam Lawson przebili się na czoło drugiego wyścigu F3 na Monzy. Obsadę podium uzupełnił Jake Hughes.

Peroni w szpitalu

Alex Peroni doznał złamania kręgu w wypadku podczas wyścigu F3 na Monzy.

Ciężki wypadek Peroniego

Pierwszy wyścig Formuły 3 na Monzy zakończyła neutralizacja po ciężkim wypadku Alexa Peroniego.

Lundgaard po raz drugi

Christian Lundgaard został pierwszym zdobywcą dwóch pole position w FIA Formula 3 Championship.

Pada na Monzy

Robert Szwarcman, który w niedzielę może zostać mistrzem FIA Formula 3 Championship, wygrał trening na deszczowym Monza Eni Circuit.

Dramatyczny wyścig F3

Marcus Armstrong, Yuki Tsunoda i Robert Szwarcman stanęli na podium po dramatycznym wyścigu F3 w Spa-Francorchamps.

Pedro Piquet na liście zwycięzców

Pedro Piquet jako ósmy wpisał się na listę zwycięzców wyścigu FIA Formula 3 Championship.

Daruvala szóstym zdobywcą pole position

Szóste kwalifikacje w FIA Formula 3 Championship przyniosły szóstego zwycięzcę - Jehana Daruvalę.

Hughes dyktuje tempo w Spa

Szósty w punktacji, Jake Hughes wygrał trening F3 na Circuit de Spa-Francorchamps.

Armstrong uciekł rywalom

Nowozelandzki junior Ferrari, Marcus Armstrong został siódmym zwycięzcą wyścigu FIA Formula 3 Championship.

Lundgaard triumfuje na Hungaroringu

Na Hungaroringu Christian Lundgaard zamienił pierwsze pole position w FIA F3 na pierwsze zwycięstwo w wyścigu.

Pierwsze pole position Lundgaarda

Christian Lundgaard zdobył na Hungaroringu pierwsze pole position w FIA Formula 3 Championship.

Duńskie otwarcie na Hungaroringu

Siódmy w punktacji, Christian Lundgaard wygrał trening F3 na Hungaroringu.

Hitech rządzi na SIlverstone

Po wczorajszym sukcesie Jüriego Vipsa, drugi wyścig F3 na Silverstone wygrał kolega Estończyka z Hitech Grand Prix, Leonardo Pulcini.

Drugie zwycięstwo Vipsa

Jüri Vips jako trzeci może się pochwalić dwoma wygranymi wyścigami w FIA Formula 3 Championship.

Vips pokonał Premę

Jüri Vips jako czwarty sięgnął po pole position w FIA Formula 3 Championship.

Udany początek Fewtrella

Max Fewtrell popisał się najlepszym czasem w treningu F3 na SIlverstone.

Szwarcman ukarany, Hughes zwycięzcą

Pierwszy na mecie niedzielnego wyścigu F3 w Styrii, Robert Szwarcman otrzymał 5 sekund kary. Zwycięstwo przypadło Jake'owi Hughesowi z HWA.

Junior Red Bulla triumfuje na Red Bull Ringu

Estoński junior Red Bulla, Jüri Vips wygrał pierwszy wyścig F3 na Red Bull Ringu.

Armstrong na pole position

Kwalifikacje F3 na Red Bull Ringu padły łupem Marcusa Armstronga.

Armstrong przed Piquetem

Nowozelandzki junior Ferrari, Marcus Armstrong popisał się najlepszym czasem w treningu F3 na Red Bull Ringu.

Szwarcman - Daruvala 2-2

Po sukcesie w drugim wyścigu F3 na Paul Ricard, Robert Szwarcman zrównał się liczbą zwycięstw z Jehanem Daruvalą.