Końcową sesję testową F3 w Cheste siedem razy przerywano czerwoną flagą.

Sargeant na mokro

Logan Sargeant okazał się najszybszy w pierwszej wtorkowej sesji testowej F3 na mokrym Circuit Ricardo Tormo.

Popołudnie Piastriego

Oscar Piastri zostawił za sobą rywali w czwartej sesji testowej F3 na Circuit Ricardo Tormo.

Lundgaard nadal liderem

Podobnie jak wczoraj, Christian Lundgaard dyktuje tempo na testach F3 pod Walencją.

Lundgaard na czele testów

Christian Lundgaard popisał się najlepszym czasem w pierwszym dniu posezonowych testów F3 pod Walencją.

Zendeli dyktuje tempo

Lirim Zendeli uzyskał najlepszy czas w pierwszej sesji testowej F3 na Circuit Ricardo Tormo.

Zwycięstwo Vipsa, Armstrong wicemistrzem

Jüri Vips wygrał końcowy wyścig F3 na Soczi Awtodrom. Drugi na mecie, Marcus Armstrong sięgnął po wicemistrzostwo serii.

Koronacja Szwarcmana

Drugi na mecie sobotniego wyścigu w Soczi, Robert Szwarcman zapewnił sobie mistrzostwo FIA Formula 3 Championship.

Drugie pole position Szwarcmana

Robert Szwarcman, który już jutro może zostać mistrzem FIA Formula 3 Championship, wywalczył pole position w pierwszym wyścigu w Soczi.

Armstrong rządzi w Soczi

Nowozelandzki junior Ferrari, Marcus Armstrong wygrał trening F3 na Soczi Awtodrom.

Kolejny Schumacher w akcji

David Schumacher zadebiutuje w mistrzostwach Formuły 3 podczas weekendu wyścigowego w Soczi. Będzie reprezentował zespół Campos.

Leong zaliczy finał Formuły 3

Hoo Chio Leong zasili szeregi zespołu Jenzer Motorsport i pojawi się w finałowej rundzie tegorocznego sezonu Formuły 3, którą zaplanowano w przyszłym tygodniu na torze w Soczi.

Formuła 2 i Formuła 3 przedstawiły kalendarze

Organizatorzy mistrzostw Formuły 2 i Formuły 3 przedstawili kalendarze na sezon 2020.

Dublet juniorów Red Bulla

Juniorzy Red Bulla, Yuki Tsunoda i Liam Lawson przebili się na czoło drugiego wyścigu F3 na Monzy. Obsadę podium uzupełnił Jake Hughes.

Peroni w szpitalu

Alex Peroni doznał złamania kręgu w wypadku podczas wyścigu F3 na Monzy.

Ciężki wypadek Peroniego

Pierwszy wyścig Formuły 3 na Monzy zakończyła neutralizacja po ciężkim wypadku Alexa Peroniego.

Lundgaard po raz drugi

Christian Lundgaard został pierwszym zdobywcą dwóch pole position w FIA Formula 3 Championship.

Pada na Monzy

Robert Szwarcman, który w niedzielę może zostać mistrzem FIA Formula 3 Championship, wygrał trening na deszczowym Monza Eni Circuit.

Dramatyczny wyścig F3

Marcus Armstrong, Yuki Tsunoda i Robert Szwarcman stanęli na podium po dramatycznym wyścigu F3 w Spa-Francorchamps.

Pedro Piquet na liście zwycięzców

Pedro Piquet jako ósmy wpisał się na listę zwycięzców wyścigu FIA Formula 3 Championship.

Daruvala szóstym zdobywcą pole position

Szóste kwalifikacje w FIA Formula 3 Championship przyniosły szóstego zwycięzcę - Jehana Daruvalę.

Hughes dyktuje tempo w Spa

Szósty w punktacji, Jake Hughes wygrał trening F3 na Circuit de Spa-Francorchamps.

Armstrong uciekł rywalom

Nowozelandzki junior Ferrari, Marcus Armstrong został siódmym zwycięzcą wyścigu FIA Formula 3 Championship.

Lundgaard triumfuje na Hungaroringu

Na Hungaroringu Christian Lundgaard zamienił pierwsze pole position w FIA F3 na pierwsze zwycięstwo w wyścigu.