HWA Racelab zaangażował Rafaela Villagómeza na FIA Formula 3 Championship.

Rafael Villagomez

HWA AG

19-letni Meksykanin z León, Villagómez dołączył w składzie zespołu do Matteo Nanniniego. Trzeci samochód najprawdopodobniej obsadzi Enzo Fittipaldi.

W pierwszym sezonie w single-seaterach Rafa połączył mistrzostwa Francji i Wielkiej Brytanii F4 oraz Euroformula Open. We Francji opuścił jedną rundę i zajął szóste miejsce w końcowej klasyfikacji. W British F4 nie startował w trzech rundach, lądując na 11 pozycji. W obydwu seriach wywalczył po jednym podium. W Euroformula Open uczestniczył w końcowych czterech wyścigach w Montmeló i dwukrotnie zajął 12 miejsce.

Villagómez ściga się obecnie Tatuusem BlackArts w F3 Asian Championship. Pierwszą rundę w Dubaju zakończył bez punktów.