Triumf w Barcelonie

Duet kierowców McLarena, który zdobył pole position, zwyciężył drugi wyścig na hiszpańskim torze.

Joe Osborne słabo ruszył na starcie, przez co spadł o dwie pozycje w dół, jednak odzyskał prowadzenie na trzecim zakręcie. Brytyjczyk po chaotycznym starcie zaczął stopniowo budować przewagę nad rywalami. Do 14 okrążenia reprezentant Inception Racing miał już 8 sekund przewagi.

Słaby start zaliczył Marcin Jedliński, który spadł na starcie o sześć pozycji w dół. Ostatecznie polski kierowca wraz z Karolem Baszem dojechali do mety na 11. pozycji. W kategorii PROAM zajęli oni 5. miejsce.

W kategorii AM Stanisław Jedliński wraz z Krystianem Korzeniowskim zajęli ostatnie miejsce na trzy startujące zespoły. W klasie CUPPA Jan Antoszewski z Markiem Speakerwasem na sześć ekip dojechali do mety na czwartym miejscu.