Kolejny supersamochód Blocka

Ken Block przedstawił Porsche 911 SVSR, którym weźmie udział w tegorocznej edycji Pikes Peak International Hill Climb.

Polacy znów na podium
Zawiera wideo

Trzecia runda FIA EHC - Międzynarodowych Mistrzostw Europy FIA w Wyścigach Górskich rozegrana została w ostatni weekend w hiszpańskim miasteczku Arriondas.

Polacy na podium mistrzostw Europy

Druga runda FIA EHC - Mistrzostw Europy FIA w Wyścigach Górskich, która odbyła się podczas weekendu w portugalskiej Bradze, zakończyła się sukcesem polskich kierowców.

Polacy zdominowali wyścig mistrzów w Portugalii

W zakończonej czwartej edycji wyścigu mistrzów - FIA Hill Climb Masters, polscy zawodnicy startujący w kategorii 1 zajęli pierwsze cztery miejsca.

Polacy dominują w wyścigu mistrzów w Portugalii

Zgodnie z oczekiwaniami, polscy kierowcy zdominowali podczas czwartej edycji FIA Hill Climb Masters kategorię 1 – samochodów z nadwoziem zamkniętym.

Dwa zwycięstwa Mariana Czapki

Marian Czapka odniósł dwa zwycięstwa w rundzie FIA CEZ Historic podczas Autopola Jankov vŕšok.

Słoweński sukces Dubaia

Dubai wygrał grupę 2 i zajął drugie miejsce w kategorii 1 podczas GHD Q Max Petrol Ilirska Bistrica, słoweńskiej rundy mistrzostw Europy w wyścigach górskich.

Przerwany Dobšinský kopec

37. Dobšinský kopec, słowacką rundę mistrzostw Europy w wyścigach górskich, przerwano po wypadku w trakcie drugiego podjazdu treningowego.

Bell przed Pastraną

Rob Bell pokonał Travisa Pastranę o 1,19 sekundy w Goodwood Hill Climb.

Pastrana wygrał Shoot Out

Travis Pastrana okazał się najszybszy podczas kwalifikacyjnych podjazdów przed Goodwood Hill Climb.

Puma coraz szybsza

Adrien Fourmaux prezentujący nową Pumę Rally1, zajął szóste miejsce w piątkowych przejazdach podczas Goodwood Hill Climb.

Puma Rally1 na górskim podjeździe

Adrien Fourmaux jadący Fordem Pumą Rally1, uzyskał 9 czas w treningu przed Goodwood Hill Climb.

Serafin drugi w Trento Bondone

Maciej Serafin zajął drugie miejsce w grupie 5 podczas 70. Trento Bondone.

Shute po dwóch latach

Robin Shute po dwóch latach ponownie wygrał Pikes Peak International Hill Climb.

Włoski sukces Dubaia

Podobnie jak w Ecce Homo, Dubai wygrał grupę 2 i zajął drugie miejsce w kategorii I podczas włoskiej rundy EHC - Coppa Paolino Teodori.

Sześć podjazdów Novembre'a

Zwycięzca kwalifikacji do Pikes Peak International Hill Climb, Paul Dallenbach ustąpił w ostatnim treningu Danowi Novembre.

Mokro na Pikes Peak

Robin Shute okazał się najszybszy w ostatnich kwalifikacjach do Pikes Peak International Hill Climb.

Znany z Le Mans '66

Paul Dallenbach wygrał drugą część kwalifikacji do Pikes Peak International Hill Climb.

Szybkie Porsche Astiera

Raphaël Astier wygrał pierwsze kwalifikacje do 99. Pikes Peak International Hill Climb.

Baran: To był weekend pełen wrażeń

Tor Slovakia Ring po raz drugi zapisał się w historii słowackich wyścigów górskich.

Baran w najmocniejszej klasie

Na siedem tygodni przed rozpoczęciem GSMP 2021, do pierwszej walki o punkty w wyścigach górskich przygotowują się nasi południowi sąsiedzi. Inauguracyjna runda MSR Mistrzostw Słowacji odbędzie się już w najbliższy weekend. W dniach 2-4 kwietnia krajowa czołówka, podobnie jak w końcówce zeszłorocznego sezonu zmierzy się z torem Slovakia Ring, w ramach OMV MaxxMotion Hill Climb Race Slovakia Ring 2021.