Formuła 1
14 lis
-
17 lis
Wydarzenie zakończone
28 lis
-
01 gru
Wydarzenie zakończone
WRC
24 paź
-
27 paź
Wydarzenie zakończone
14 lis
-
17 lis
Wydarzenie zakończone
RSMP
30 lis
-
30 lis
Wydarzenie zakończone
WEC
08 lis
-
10 lis
Wydarzenie zakończone
W
Bahrain
12 gru
-
14 gru
FP1 za
10 Godziny
:
49 Minuty
:
03 Sekundy
Zobacz pełną wersję:

Kto z kim w Race of Champions

akcje
komentarze
Kto z kim w Race of Champions
16 sty 2019, 23:06

Na Foro Sol - stadionowej części Autódromo Hermanos Rodríguez - przeprowadzono losowanie przed Race of Champions (19-20 stycznia).

Składy grup w ROC Nations Cup i indywidualnym Wyścigu Mistrzów ustalili drogą losowania kierownik projektu ROC Mexico, Juan Pablo Sánchez i prezenterka telewizyjna Giselle Zarur.Każdy dzień rozpocznie rywalizacja meksykańskich kierowców o jedno miejsce w turnieju. Zmierzą się Rubén García Jr, Pancho Name, Abraham Calderón, Martín Fuentes, Ricardo Triviño, Rubén Rovelo, Ricardo Sánchez i Ricardo Cordero.

Losowanie ROC | Fot. raceofchampions.com



ROC Nations Cup (sobota, 19 stycznia)

Grupa A
Team Germany (Sebastian Vettel / Mick Schumacher)
Team Mexico (Esteban Gutierrez / Patricio O’Ward)
Team Infinitum Mexico (Memo Rojas / Benito Guerra)
Team France (Pierre Gasly / Loïc Duval)

Grupa B
Team Brazil (Hélio Castroneves / Lucas Di Grassi)
Team Telcel Mexico (Daniel Suárez / zwycięzca sobotniego ROC Mexico)
Team Sim Racing All Stars (Enzo Bonito / zwycięzca eROC)

Grupa C
Team Nordic (Tom Kristensen / Johan Kristoffersson)
Team Great Britain (David Coulthard / Andy Priaulx)
Team USA (Ryan Hunter-Reay / Josef Newgarden)

Race Of Champions (niedziela, 20 stycznia)

Grupa A
David Coulthard (GB)
Tom Kristensen (DK)
Patricio O’Ward (MEX)
zwycięzca rundy 1A: Andy Priaulx (GB) - zwycięzca niedzielnego ROC Mexico

Grupa B
Johan Kristoffersson (S)
Lucas Di Grassi (BR)
Josef Newgarden (USA)
zwycięzca rundy 1B: Loïc Duval (F) - Hélio Castroneves (BR)

Grupa C
Sebastian Vettel (D)
Daniel Suárez (MEX)
Benito Guerra (MEX)
zwycięzca rundy 1C: Memo Rojas (MEX) - Mick Schumacher (D)

Grupa D
Pierre Gasly (F)
Esteban Gutiérrez (MEX)
Ryan Hunter-Reay (USA)
zwycięzca rundy 1D: Enzo Bonito (I) - mistrz eROC 2019

Fot. raceofchampions.com

Następny artykuł
Team USA na ROC Mexico

Poprzedni artykuł

Team USA na ROC Mexico

Następny artykuł

Tor na dochodzenie

Tor na dochodzenie
Załaduj komentarze

O tym artykule

Serie Inne