Formuła 1
10 lip
-
12 lip
Wydarzenie zakończone
WRC
W
Rajd Turcji
24 wrz
-
27 wrz
Kolejne wydarzenie za
72 dni
W
Rajd Niemiec
15 paź
-
18 paź
Kolejne wydarzenie za
93 dni
RSMP
06 sie
-
08 sie
Kolejne wydarzenie za
23 dni
W
Rajd Śląska
10 wrz
-
12 wrz
Kolejne wydarzenie za
58 dni
MPRC
W
Słomczyn
15 sie
-
16 sie
Kolejne wydarzenie za
32 dni
W
Słomczyn
11 wrz
-
13 wrz
Kolejne wydarzenie za
59 dni
Zobacz pełną wersję:

PZM: W nowej kadencji.

akcje
komentarze
PZM: W nowej kadencji.
13 paź 2003, 20:05

Plenarne posiedzenie Zarządu Głównego Polskiego Związku Motorowego zakończyło okres wyborów nowych władz Związku po Krajowym Zjeździe.

W sobotę 11 października ZG ostatecznie ustalił składy osobowe głównych komisji i zespołów na podstawie propozycji Narad Środowiskowych. Składy osobowe głównych komisji i zespołów w kadencji 2003 - 2007:

SPORT SAMOCHODOWY:

KOMISJA RAJDÓW:

1. Janusz Szerla - Przewodniczący

2. Witold Bieńkowski

3. Ryszard Krawczyk

4. Kuba Mroczkowski

5. Bogusław Piątek

6. Sylwester Ropielewski

7. Zdzisław Siwiński

8. Andrzej Szkuta

KOMISJA RALLYCROSS

1. Włodzimierz Szaniawski - Przewodniczący

2. Krzysztof Gawroński

3. Michał Kukliński

4. Bogusław Kurtyka

5. Krzysztof Studziński

6. Krzysztof Szeszko

KOMISJA WYŚCIGÓW

1. Krzysztof Karczewski - Przewodniczący

2. Zdzisław Horoński

3. Andrzej Kluczka

4. Jan Leśniak

5. Adam Potocki

6. Krzysztof Tutak

KOMISJA WYŚCIGÓW GÓRSKICH

1. Jarosław Strzelecki - Przewodniczący

2. Leszek Biegus

3. Wiesław Dymiński

4. Robert Jagła

5. Mirosław Krachulec

6. Lesław Orski

7. Krzysztof Pękała

8. Marek Szczechura

KOMISJA RAJDÓW SAMOCHODÓW TERENOWYCH

1. Zbigniew Tełowski - Przewodniczący

2. Dariusz Andrzejewski

3. Roman Flaga

4. Ireneusz Korycki

5. Tomasz Lisicki

6. Bohdan Łabecki

7. Andrzej Skrzypczyński

8. Janusz Szcześniak

Główna Komisja Sportu Samochodowego

1. Piotr Tonderski - Przewodniczący GKSS

2. Janusz Szerla

3. Włodzimierz Szaniawski

4. Krzysztof Karczewski

5. Jarosław Strzelecki

6. Zbigniew Tełowski

7. Janusz Hancke

8. Ryszard Krawczyk

9. Bogusław Piątek

Główna Komisja Sportu Żużlowego

1. Marek Karwan - Przewodniczący GKSŻ

2. Kazimierz Bobusia

3. Szczepan Bukowski

4. Stanisław Chomski

5. Dariusz Cieślak

6. Jerzy Drozd

7. Zbigniew Fiałkowski

8. Michał Filanowski

9. Marek Formela

10. Andrzej Grajewski

11. Mariusz Guzenda

12. Andrzej Haehne

13. Andrzej Huszcza

14. Zbigniew Jaźwiński

15. Jerzy Kaczmarek

16. Marian Maślanka

17. Grzegorz Piechowiak

18. Kazimierz Rudzki

19. Andrzej Rusko

20. Robert Smoleń

21. Rufin Sokołowski

22. Aleksander Szołtysek

23. Tadeusz Szylar

24. Piotr Szymański

25. Leszek Tillinger

26. Jacek Ziółkowski

Główna Komisja Sportu Motocyklowego

1. Marek Sikora - Przewodniczący

2. Jacek Bujański

3. Michał Chorzępa

4. Mieczysław Kałuża

5. Marek Kopczyński

6. Andrzej Olszewski

7. Roman Umiastowski

8. Andrzej Wyrwich

9. Marian Zupa

Główna Komisja Sportu Kartingowego

1. Janusz Strześniewski - Przewodniczący

2. Andrzej Burzyński

3. Lechosław Dudka

4. Stanisław Kordalski

5. Artur Strychalski

6. Edward Surmacz

7. Henryk Śródecki

8. Jerzy Szatlach

9. Jerzy Szczęśniak

Główna Komisja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Ochrony Środowiska

1. Andrzej Rajchert - Przewodniczący

2. Józef Biernacki

3. Jan Durajczyk

4. Zbigniew Jarosz

5. Marek Jewuła

6. Edmund Łącz

7. Piotr Monkiewicz

8. Ryszard Nidecki

9. Andrzej Szóstek

Główna Komisja Sportów Popularnych i Turystyki

1. Stanisław Reterski - Przewodniczący

2. Marek Babut

3. Dariusz Jajko

4. Leszek Kałużny

5. Jacek Nowak

6. Marek Pańka

7. Ryszard Śliwiński

8. Robert Werle

Główna Komisja Pojazdów Zabytkowych

1. Michał Szumski - Przewodniczący

2. Andrzej Chmielowski

3. Andrzej Domowicz

4. Dariusz Filimowicz

5. Marek Gacek

6. Zbigniew Mikiciuk

Komisja ds. Rzeczoznawstwa

1. Włodzimierz Sel - Przewodniczący

2. Stanisław Dobrzalski

3. Marian Forma

4. Krzysztof Gumiński

5. Mirosław Łagodziński

6. Jerzy Mołczanow

7. Michał Rychter

8. Andrzej Sadowski

9. Wiesław Skrobot

Zespół ds. Odznaczeń i Wyróżnień

1. Waldemar Czerniak - Przewodniczący

2. Jan. Bronikowski

3. Marek Kołakowski

4. Stanisław Szelichowski

5. Bogdan Kuczyk

Zespół ds. Promocji

1. Stanisław Brzósko - Przewodniczący

2. Jacek Gucwa

3. Marek Oblaciński

4. Henryk Urbaś

Zespół Medyczny

1. Tadeusz Jędrzejczyk - Przewodniczący

2. Jacek Domejko

3. Ryszard Gabryś

4. Piotr Kulpaka

5. Krzysztof Lisicki

6. Janusz Pasierb

7. Mariusz Rydzkowski

Skład Prezydium PZM w kadencji 2003-2007

od dnia 11 października

Andrzej Witkowski - Prezes PZM

Andrzej Grodzki - Wiceprezes Urzędujący

Jacek Bartoś - Wiceprezes ds. Samochodowych

Andrzej Rajchert - Wiceprezes ds. Organizacyjnych

Przewodniczący Głównej Komisji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Ochrony Środowiska

Stanisław Reterski - Wiceprezes ds. Turystyki Przewodniczący Głównej Komisji Sportów Popularnych i Turystyki

Grzegorz Lewandowski - Skarbnik

Piotr Tonderski - Przewodniczący Głównej Komisji Sportu Samochodowego

Marek Sikora - Przewodniczący Głównej Komisji Sportu Motocyklowego

Marek Karwan - Przewodniczący Głównej Komisji Sportu Żużlowego

Janusz Strześniewski - Przewodniczący Głównej Komisji Sportu Kartingowego

Michał Szumski - Przewodniczący Głównej Komisji Pojazdów Zabytkowych

Romuald Chałas - Członek Prezydium

Wiceprezes Andrzej Grodzki nadzoruje prace Głównej Komisji Sportu Motocyklowego i Głównej Komisji Sportu Żużlowego

Wiceprezes Jacek Bartoś nadzoruje prace Głównej Komisji Sportu Samochodowego i Głównej Komisji Sportu Kartingowego

Wiceprezes Stanisław Reterski nadzoruje prace Głównej Komisji Sportów Popularnych i Turystyki oraz Głównej Komisji Pojazdów Zabytkowych

Wiceprezes Andrzej Rajchert nadzoruje prace Głównej Komisji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Ochrony Środowiska oraz Komisji do spraw Rzeczoznawstwa

(Adam Kornacki)

Następny artykuł
25-te WRC już w kioskach.

Poprzedni artykuł

25-te WRC już w kioskach.

Następny artykuł

Nocny odcinek Rajdu Warszawskiego.

Nocny odcinek Rajdu Warszawskiego.
Załaduj komentarze

O tym artykule

Serie Inne