-
-

15 polskich Rokerów wystartowało w Pucharze Jesieni w Lonato

11 paź 2011, 22:30

Tydzień przed International Rok Cup Final 2011 ,na włoskim torze South Garda Karting koło Lonato polscy kartingowcy odnieśli sukces w 21 Trofeo Autunno.

W klasie Mini Rok (28 startujących) pierwsze miejsce zajął Piotr Parys a drugi był Jakub Masztalerz. Na szóstym miejscu uplasował się Jan Krencisz , na siódmym Michał Kasiborski, na 22 Jaś Galeja i po problemach technicznych, na 27 miejscu Filip Wójcik.

W klasie Junior Rok (23 startujących) drugie miejsce wywalczył Karol Lubas , szóste miejsce zajął Michał Śmigiel, 9 Krzysztof Frankowski i 17 Oskar Kałuża.

W klasie Rok (23 startujących) Jakub Kierasiński uplasował się na 9 ,Daniel Szmelcuch na 17 a Michał Danek na 19 miejscu.

W Super Rok (17 startujących) najlepiej wypadł Patryk Kempiński - 10 lokata , a kontuzjowany Michał Huebner nie wystartował w biegu finałowym.

W nadchodzący weekend odbęzie się najważniejsza impreza sezonu, Rok Cup Final gdzie wystartuje ponad 300 zakwalifikowanych i zaproszonych specjalnie na te zawody, kartingowców z całego świata. Nasi zawodnicy na pewno pokażą się tam z jak najlepszej strony.