Basz siódmy w Winter Cup

Karol Basz zajął siódme miejsce w finale KF podczas 19.

Winter Cup na torze South Garda Karting w Lonato. Wiktoria Pankiewicz ukończyła finał KF Junior jako 22.29 w czasówce, Basz awansował na 7 lokatę po wyścigach eliminacyjnych (4-6-7), a w przedfinale był drugi - za Nicklasem Nielsenem. Krakowianin objął prowadzenie na drugim okrążeniu i dyktował tempo do 7 rundy finału. Nielsen i Martijn van Leeuwen (8) wyprzedzili Basza. Na 11 kółku polski kierowca Tony spadł na siódme, potem na ósme miejsce. W trakcie 14 okrążenia Basz wrócił do szóstki. Kevin Rossel minął Polaka podczas 18 rundy. Zwycięstwo przypadło Alessio Lorandiemu, który wyprzedził dwóch kierowców CRG - Felice Tiene i Pedro Hiltbranda.Wiktoria Pankiewicz awansowała do finału KFJ po 6 lokacie w repasażu. W przedfinale przebiła się na 20 miejsce. W finale wygranym przez Ahmeda Enaama, finiszowała jako 22. Jan Krencisz zakończył występ w repasażu (36), Jan Antoszewski (70), Jakub Masztalerz (76) i Julia Pankiewicz (86) - po wyścigach eliminacyjnych.Bartosz Idzikowski rywalizujący w KZ, został sklasyfikowany na 59 pozycji w czasówce. Po wyścigach eliminacyjnych zajmował 61 miejsce i nie ukończył repasażu. Kolega Idzikowskiego z DTK Racing Team Poland, Davide Fore osiagnął metę finału jako jedenasty.KF1. Alessio Lorandi (I) Tony/TM2. Felice Tiene (I) CRG/TM +0,3173. Pedro Hiltbrand (E) CRG/TM +1,3404. Nikita Sitnikow (RUS) ART GP/TM +1,6465. Martijn van Leeuwen (NL) Zanardi/Parilla +2,0536. Kevin Rossel (DK) Tony/TM +2,4607. Karol Basz (PL) Tony/Vortex +2,862KF Junior1. Ahmed Enaam (GB) FA/Vortex2. Max Fewtrell (GB) FA/Vortex +1,6553. Lorenzo Travisanutto (I) PCR/Iame +3,0184. Daniel Ticktum (GB) Zanardi/Iame +5,7095. Tommaso Mosca (I) Tony/TM +7,2016. Giuliano Raucci (BR) Energy/TM +7,53122. Wiktoria Pankiewicz (PL) Tony/TM +25,564