-
-

Dąbski ósmy w Castelletto

2 cze 2015, 16:49

Po przesiadce na Intrepida, Karol Dąbski zajął ósme miejsce w drugiej rundzie Rotax Max Euro Challenge na Circuito 7 Laghi w Castelletto di Branduzzo.

Siedemnasty w czasówce, szesnasty po wyścigach eliminacyjnych, zawodnik Uniq Racing powtórzył 16 miejsce w przedfinale, a finał kategorii Senior ukończył jako ósmy. Górą był Holender Richard Verschoor.Michał Stępiński z Uniq Racing przerwał występ w eliminacjach z powodu kontuzji żeber. Trzeci kierowca zespołu z Samsonowa, Maciej Chrupek zakończył repasaż na 12 miejscu. Mateusz Pyłka z Jastrzębski Racing zajął 14 lokatę w repasażu Juniorów.Tomokazu Kawase z Uniq Racing został sklasyfikowany na 7 pozycji w DD2 Masters. Kolejna runda Euro Challenge odbędzie się pod koniec lipca w Wackersdorfie.Fot. Media4U