Dwóch Polaków w finałach

Dwóch Polaków wystąpiło w finałowych wyścigach pierwszej rundy WSK Final Cup na torze South Garda Karting w Lonato.

Karol Pasiewicz, 22 po wyścigach eliminacyjnych, dziewiąty w prefinale B, zajął 24 miejsce w finale Mini. Kacper Szczurek ukończył finał OK na 21 pozycji.

Kajetan Gawron został sklasyfikowany na 23 miejscu w prefinale B Mini. Po wyścigach eliminacyjnych zakończyli start Matylda Matracka (89) i Jan Przyrowski (92).

Tymoteusz Kucharczyk, dwunasty po eliminacjach OK Junior, nie ukończył prefinału B. Kacper Sztuka (trzynasty w czasówce) nie wystartował w tym wyścigu. Marcel Kuc zajął 23 miejsce w prefinale A.