Myszkier 10 w Grand Finals

Ponad 200 kartingowców z 26 państw rywalizowało w 10 Easykart International Grand Finals na torze 7 Laghi Kart w Castelletto di Branduzzo.

Paweł Myszkier - 31 po wyścigach w grupach (22-9-7), drugi w finale B, ukończył finał A klasy Easykart 100 na 10 miejscu. Mikołaj Cegielski (19) i Marcel Jastrzębowski (31) dotarli fo finału A w Easykart 60. W finale B rywalizowali Alex Karkosik (21) i Mateusz Pyłka (25). Szymon Szyszko zajął 21 miejsce w finale B E100. Bartosz Idzikowski zamknął czołową dziesiątkę w finale B E125 Light.

Najmłodszym reprezentantem Polski w Castelletto był Hubert Laskowski. Pięciolatek z podwrocławskich Kobierzyc startował wśród 47 zawodników i zawodniczek klasy Easykart 50. Mimo młodego wieku, Hubert był jednym z bardziej wyróżniających się kierowców na torze, co zostało zauważone przez komentatora włoskiej telewizji SKY, relacjonującej zawody na żywo.