-
-

Najszybszy wykluczony

20 maj 2018, 19:31

Hannes Janker wygrał drugą rundę mistrzostw Europy OK na PF International i na półmetku ustępuje o 9 punktów Pedro Hiltbrandowi.

Lorenzo Travisanutto jako pierwszy minął metę w finale, ale został wykluczony za poprawienie położenia owiewki po wyścigu.Marcel Kuc rywalizował w OK Junior. W czasówce dwudziesty w trzeciej z trzech grup, zawodnik Energy Corse musiał przebijać się z końca stawki w wyścigach eliminacyjnych i ostatecznie został sklasyfikowany na 60 miejscu. Najlepszym juniorem okazał się Dilano van't Hoff z Forza Racing.OK1. Hannes Janker (D) KR/Parilla2. David Vidales (E) Tony/Vortex3. Pedro Hiltbrand (E) CRG/TM4. Danny Keirle (GB) KR/Parilla5. Mattia Michelotto (I) KR/Parilla6. Nicklas Nielsen (DK) Tony/VortexPUNKTACJA1. Hiltbrand 51, 2. Janker 42, 3. Staněk 35, 4. Vidales 32, 5. Valtanen 29, 6. Michelotto 26.OK JUNIOR1. Dilano van't Hoff (NL) Exprit/TM2. Victor Bernier (F) Kosmic/Parilla3. Gabriele Mini (I) Parolin/Parilla4. Alex Lloyd (GB) Formula K/TM5. Thomas ten Brinke (NL) FA Kart/Vortex6. Raphael Chaves (BR) Kosmic/VortexPUNKTACJA1. Mini 45, 2. Aron 36, 3. van't Hoff 35, 4. Askey 32, 5. Bernier 28, 6. Beganovic 26.