-
-

Pięciu w finałach

23 paź 2016, 12:09

Pięciu z dziewięciu Polaków uczestniczących w Rotax Max Challenge Grand Finals w Sarno, dotarło do finałowych wyścigów.

Bartłomiej Piekutowski zajął 9 miejsce w Micro Max. Marcel Kuc uzyskał ten sam wynik w Mini Max. Kacper Bielecki, ósmy w przedfinale, ukończył finał DD2 na 15 pozycji. O 10 lokat niżej znalazł się w wynikach Łukasz Bartoszuk, startujący z 29 pola. Filip Matejczyk został sklasyfikowany na 27 miejscu w Micro Max.MICRO1. Diego Laroque (USA)2. Robert de Haan (NL)3. Kris Haanen (NL)9. Bartłomiej Piekutowski (PL)27. Filip Matejczyk (PL)MINI1. Hayden Els (ZA)2. Thomas Nepveu (CDN)3. Luka Nurmi (FIN)9. Marcel Kuc (PL)JUNIOR1. Mark Kimber (GB)2. Zsombor Kovács (H)3. Enzo Valente (F)SENIOR1. Denis Mawłanow (RUS)2. Petr Běžel (CZ)3. Berkay Besler (TR)DD21. Ferenc Kancsár (H)2. Christian Sørensen (DK)3. Josh Hart (NZ)15. Kacper Bielecki (PL)25. Łukasz Bartoszuk (PL)DD2 MASTERS1. Lee Mitchener (AUS)2. Antti Ollikainen (FIN)3. Dennis Kroes (NL)Fot. rotax-kart.com