Formuła 1
01 lis
-
03 lis
Wydarzenie zakończone
WRC
24 paź
-
27 paź
Wydarzenie zakończone
14 lis
-
17 lis
Kolejne wydarzenie za
1 dzień
RSMP
04 paź
-
06 paź
Wydarzenie zakończone
MPRC
05 paź
-
06 paź
Wydarzenie zakończone
Zobacz pełną wersję:

Punkty Dalewskiego

akcje
komentarze
Punkty Dalewskiego
17 maj 2011, 20:20

Piotr Parys i Jakub Dalewski uczestniczyli w trzeciej rundzie WSK Master Series na Kartodromo Val Vibrata w Sant’Egidio alla Vibrata.

Parys zajął 26 miejsce w przedfinale B klasy 60 Mini. Dalewski zdobył punkty za 11 lokatę w finale KF2.

Alex Machado z zespołu Roberta Kubicy, w finale 60 Mini uczestniczył w karambolu na drugim zakręcie i ukończył wyścig na 15 miejscu. Riccardo Geltrude zajął 12 lokatę w KF3. Marvin Kirchhöfer z niemieckiego RK Official Racing Team, finiszował na siódmym miejscu w KF2. Kevin Rossel (26.) w deszczu wypadł z toru na 6 okrążeniu.

Fot. Press.net Images

60 MINI
1. Gjergj Haxhiu (CH) Hero/LKE
2. Berkay Besler (TR) Top Kart/LKE +0,179
3. Alessio Lorandi (I) Tony/LKE +0,991
4. Güven Ayhancan (TR) Top Kart/Parilla +1,332
5. Aleksandr Żirkow (RUS) Birel/LKE +3,051
6. Petrut Florescu (RO) Top Kart/Parilla +3,101
PUNKTACJA
1. Dionisios 143, 2. Ilott 102, Lorandi 102.

KF3
1. Antonio Fuoco (I) Top Kart/Vega
2. Robin Hansson (S) Energy/TM +2,022
3. Thiago Vivacqua (BR) Energy/TM +5,025
4. Wasilij Romanow (RUS) Energy/TM +5,564
5. Dennis Olsen (N) Energy/TM +6,634
6. Callan O'Keefe (GB) FA Kart/Vortex +7,600
PUNKTACJA
1. Fuoco 127, 2. Hansson 98, 3. O'Keefe 95.

KF2
1. Antonio Giovinazzi (I) PCR/Parilla
2. Damiano Fioravanti (I) Tony/Vortex +1,295
3. Stefano Cucco (I) Birel/Parilla +2,360
4. Nicolaj Møller Madsen (DK) Energy/TM +5,042
5. Sami Luka (B) Energy/TM +6,993
6. Tanart Sathienthirakul (T) Tony/TM +13,482
11. Jakub Dalewski (PL) Tony/TM +33,080
PUNKTACJA
1. Giovinazzi 152, 2. Cucco 124, 3. Fioravanti 74, 10. Dalewski 30.

KZ1/KZ2
Finał 1
1. Paolo De Conto (I) Energy/TM
2. Marco Ardigo (I) Tony/Vortex +0,533
3. Rick Dreezen (B) Tony/Vortex +0,758
4. Armand Convers (F) Kosmic/Vortex +4,718
5. Marco Zanchetta (I) CKR/TM +4,868 (1. Z2)
6. Gary Catt (GB) Tony/Vortex +8,551
Finał 2
1. Marco Ardigo (I) Tony/Vortex
2. Sauro Cesetti (I) Birel/BMB +4,433
3. Alessandro Piccini (I) Tony/Vortex +6,747
4. Rick Dreezen (B) Tony/Vortex +11,176
5. Armand Convers (F) Kosmic/Vortex +21,837
6. Douglas Lundberg (S) Tony/Vortex +23,628 (1. Z2)
PUNKTACJA
KZ1: 1. Ardigo 171, 2. De Conto 169, 3. Dreezen 100.
KZ2: 1. Zanchetta 192, 2. Delli Compagni 90, 3. Habulin 80.

Marco Ardigo | Fot. Tony Kart

Fot. Tony Kart

Następny artykuł
Schumacher wygrywa

Poprzedni artykuł

Schumacher wygrywa

Następny artykuł

Rok Cup Poland - 1+2 runda Stary Kisielin

Rok Cup Poland - 1+2 runda Stary Kisielin
Załaduj komentarze

O tym artykule

Serie Karting