Szczęśliwy tata Trulli

Kajetan Gawron wywalczył 28 miejsce w deszczowym finale Mini 60 podczas 29.

Trofeo Andrea Margutti. Jedyny zawodnik z polską licencją w stawce awansował do decydującego wyścigu dzięki 6 miejscu w repasażu. W prefinale Gawron zajął 31 lokatę.Rzutem na taśmę wszedłem przez repasarz do finału - napisał na FB Kajetan Gawron. - Warunki były tak złe, że startowaliśmy w procedurze SLOW. Oczywiście, aby sobie utrudnić zadanie startując z przedostaniej pozycji, w trakcie startu utopiłem gokarta w ogromnej kałuży i straciłem całą prostą startową do stawki. Ale i tak powalczyłem kończąc na 28 miejscu. Był apetyt na więcej, ale dobre i to.David Liwinski, 15-letni Polak mieszkający w Holandii, reprezentant Mach1 Motorsport, nie ukończył finału OK i został sklasyfikowany na 25 miejscu. Finał OK Junior wygrał Enzo Trulli z fabrycznego zespołu CRG. Tata Jarno zaliczył 252 starty w F1.