Wypadek Gonzáleza Feriolego
De Rooy zrezygnował z Dakaru
Kwartet Sherco na Dakar
Przygoński walczy o Puchar Świata

Nic nie przeszkodziło Tomaszowi Białkowskiemu i Dariuszowi Baśkiewiczowi w wygraniu Baja Europe - podwójnym wygraniu, bo załoga Kamena Rally Team zwycciężyła zarówno w grupie UTV, jak i w klasyfikacji generalnej.

Drugi quadowiec poprzedniego Dakaru, Jeremías González Ferioli zrezygnował ze startu w Arabii Saudyjskiej.

Gerard de Rooy, zwycięzca Dakaru 2012 i 2016 w załodze z polskim mechanikiem Darkiem Rodewaldem, zrezygnował ze startu w przyszłorocznej edycji supermaratonu.

Sherco TVS Factory Rally Team zaprezentował skład na Rajd Dakar 2020.

Trzy punkty dzielą Władimira Wasiliewa, Orlando Terranovę i Kubę Przygońskiego przed Baja Portalegre 500 - końcową rundą Pucharu Świata w rajdach Baja.

Baja Europe dla Białkowskiego i Baśkiewicza

Tomasz Białkowski i Dariusz Baśkiewicz wygrali Baja Europe - końcową rundę Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych.

Białkowski i Baśkiewicz liderami Baja Europe

Tomasz Białkowski i Dariusz Baśkiewicz prowadzą po pierwszym etapie Baja Europe.

Panseri drugi w Arabii Saudyjskiej

Dwa tygodnie po zwycięstwie z Bryanem Bouffierem w Rajdzie Dolnośląskim, Xavier Panseri doprowadził Khalida Al-Qassimiego do drugiego miejsca w saudyjskim Rally Qassim.

Baja Europe - mocna stawka na koniec sezonu rajdów terenowych

Wielkie ściganie po bezdrożach wraca do Żagania. 60 pojazdów stawi się na starcie Baja Europe, ostatniej rundy Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych.

Al-Rajhi nie zwalnia tempa

Liderzy saudyjskiego Rally Qassim, Yazeed Al-Rajhi i Michael Orr wygrali drugi odcinek specjalny, Um Sidrah.

Prolog dla Yazeeda

Yazeed Al-Rajhi i Michael Orr prowadzą po prologu Rally Qassim - drugiej rundy Saudi Toyota Desert Rally Championship.

Trening przed saudyjskim Dakarem

Zbliżający się Dakar wpłynie na obsadę Saudi Toyota Desert Rally Championship.

Udany sprawdzian ORLEN Team

Zawodnicy ORLEN Team zakończyli ostatni sprawdzian przed Rajdem Dakar. W wymagającym Rajdzie Maroka Kuba Przygoński na ostatnim etapie zajął 10. miejsce, holując na linie do mety na ostatnich kilometrach Carlosa Sainza. Motocykliści ORLEN Team, Maciej Giemza i Adam Tomiczek przyjechali do mety środowego etapu odpowiednio na 17 oraz 22 miejscu.

Serradori wykluczony, Przygoński na podium

ZSS Rajdu Maroka wykluczył załogę Mathieu Serradori/Fabian Lurquin, trzecią w wynikach online. Na podium awansowali Kuba Przygoński i Timo Gottschalk.

Rajd dla de Villiersa, Puchar Świata dla Peterhansela

Giniel de Villiers i jego nowy pilot Àlex Haro wygrali Rajd Maroka. Stéphane i Andrea Peterhansel sięgnęli po Puchar Świata.

Siódme podium w Maroku

Ponownie najszybszy na etapie, Rafał Sonik ukończył Rallye du Maroc na drugim miejscu, w siódmym starcie w Maroku wywalczając siódme podium.

Short wicemistrzem świata

Po emocjonującym finiszu Andrew Short wygrał Rallye du Maroc i został wicemistrzem świata FIM w rajdach terenowych.

Alonso coraz bliżej Dakaru

Toyota i Fernando Alonso zaplanowali kolejne miesiące przygotowań do Dakaru, choć hiszpański kierowca nadal nie potwierdził swojego udziału w najtrudniejszym rajdzie świata.

Dla kogo Puchar Świata?

Nasser Al-Attiyah i Stéphane Peterhansel rozpoczynają końcowy etap Rajdu Maroka z szansami na Puchar Świata FIA.

Nasza nowa aplikacja!
Pobierz teraz

Aplikacja Motorsport.com udostępnia wszystkie informacje z Twojej ulubionej serii wyścigowej i zapewnia bezpośredni dostęp do naszych najlepszych treści oraz wyników, funkcji specjalnych i statystyk.