Więcej wiadomości

Siatka
Lista

Polska klątwa dla Kamena Rally Team

Pomimo problemów mechanicznych, załoga Kamena Rally Team dotarła szczęśliwie do mety Orlen Baja Poland, meldując się na podium w klasyfikacji Mistrzostw Strefy Europy Centralnej FIA.

Orlen Baja Poland - Galeria zdjęć

Krzysztof Hołowczyc i Łukasz Kurzeja zwyciężyli w ORLEN Baja Poland 2019 – polskiej rundzie pucharu świata FIA w rajdach Baja. Poniżej galeria z tej imprezy, która stanowiła również rundę mistrzostw strefy Europy Centralnej (FIA CEZ), mistrzostw Polski (RMPST), mistrzostw Republiki Czeskiej (MMCR) a także pucharu Polski i Dacia Duster Elf Cup.

Hołowczyc i Kurzeja podczas Orlen Baja Poland - Zdjęcia

Krzysztof Hołowczyc i Łukasz Kurzeja zwyciężyli w ORLEN Baja Poland 2019 – polskiej rundzie pucharu świata FIA w rajdach Baja. Zobaczcie jak radzili sobie podczas tego rajdu – galeria zdjęć.

Przygoński: To były dobre zawody

Samochodowa załoga ORLEN Team - Kuba Przygoński/Timo Gottschalk, zakończyła ORLEN Baja Poland na drugiej pozycji. Na podium stanęli też motocykliści zespołu: Adam Tomiczek i Maciej Giemza.

Hołowczyc po raz szósty

Krzysztof Hołowczyc pilotowany przez Łukasza Kurzeję rekordowy, szósty raz wygrał Baja Poland.

Orlen Baja Poland: Video z trasy OS6

Video z trasy szóstego odcinka specjalnego Orlen Baja Poland 2019.

Orlen Baja Poland: Mówią po OS5

Wypowiedzi kierowców po piątym odcinku specjalnym Orlen Baja Poland 2019.

Pod kontrolą Hołowczyca

Najszybsi na OS4, drudzy na OS5, Krzysztof Hołowczyc i Łukasz Kurzeja utrzymują kontrolę w Orlen Baja Poland.

Orlen Baja Poland: Video z OS4

Video z trasy czwartego oesu Orlen Baja Poland 2019.

Orlen Baja Poland: Mówią po OS3

Wypowiedzi zawodników po trzecim odcinku specjalnym Orlen Baja Poland.

Orlen Baja Poland: Video z OS3

Video z trasy trzeciego oesu Orlen Baja Poland 2019.

Popis Hołowczyca na Poligonie Drawskim

Liderzy Orlen Baja Poland, Krzysztof Hołowczyc i Łukasz Kurzeja wygrali również drugi przejazd odcinka Drawsko Pomorskie.

Orlen Baja Poland: Mówią po OS2

Wypowiedzi kierowców i pilotów po drugim oesie Orlen Baja Poland 2019:

Hołowczyc i Kurzeja liderami Orlen Baja Poland

Krzysztof Hołowczyc i Łukasz Kurzeja wygrali 220-kilometrowy odcinek Drawsko Pomorskie, obejmując prowadzenie w Orlen Baja Poland.

Prolog dla Przygońskiego, Hołowczyc wiceliderem!

Kuba Przygoński i Timo Gottschalk wygrali prolog Orlen Baja Poland, wyprzedzając o 2,5 sekundy Krzysztofa Hołowczyca i Łukasza Kurzeję.

Orlen Baja Poland: Zdjęcia z odcinka testowego