Awaria Brancha

Ross Branch stracił prowadzenie w Silk Way Rally.

Awaria Brancha

Motocyklista Yamahy zatrzymał się na 49 kilometrze oesu z powodu awarii silnika. Branch startował jako drugi - trzy minuty za Danielem Sandersem.

Na 133-kilometrowym odcinku specjalnym najszybszy był Matthias Walkner, nowy lider rajdu. W quadowym Pucharze Świata Aleksandr Maksimow wyprzedził Rafała Sonika o 14.26.

Denis Krotow i Konstantin Żilcow wygrali etap w samochodowej stawce. Grzegorz Brochocki i Grzegorz Komar zajęli jedenaste miejsce - trzecie w klasie. Magdalena Zając i Jacek Czachor finiszowali na obręczy lewego tylnego koła. 

Magdalena Zając, Jacek Czachor, Toyota Land Cruiser

Magdalena Zając, Jacek Czachor, Toyota Land Cruiser

Etap 3: Gornoałtajsk - Kosz-Agacz (OS 133 km)

MOTOCYKLE
1. Matthias Walkner (A) KTM 450 Rally 1:32.21
2. Skyler Howes (USA) Husqvarna FR 450 Rally +2.03
3. Franco Caimi (RA) Hero 450 Rally +3.15
4. Luciano Benavides (RA) Husqvarna FR 450 Rally +6.03
5. Sebastian Bühler (D) Hero 450 Rally +6.27
6. Daniel Sanders (AUS) Gas Gas RC 450F +6.53
7. Adrien Van Beveren (F) Yamaha WR 450F +7.48
8. Carlo Cabini (I) Honda CRF 450 Rally +21.31
9. Murun Purevdorj (MGL) KTM 450 Rally +23.31
10. Andrew Short (USA) Yamaha WR 450F +38.54

PO ETAPIE
1. Walkner 3:49.24, 2. Caimi +2.23, 3. Howes +5.09, 4. Bühler +8.12, 5. Van Beveren +9.27, 6. Sanders +10.03, 7. Benavides +12.33, 8. Short +42.22, 9. Cabini +52.30, 10. Purevdorj +1:06.34.

QUADY
1. Aleksandr Maksimow (RUS) Yamaha Raptor 700 2:04.02
2. Rafał Sonik (PL) Yamaha Raptor 700 +14.26

PO ETAPIE
1. Maksimow 4:58.17, 2. Sonik +29.10.

SAMOCHODY I UTV
1. Denis Krotow/Konstantin Żilcow (RUS) Mini John Cooper Works Rally 1:35.51
2. Władimir Wasiliew/Aleksiej Kuzmicz (RUS) Mini All4 Racing +56
3. Guerlain Chicherit/Alexandre Winocq (F) Century CR6 +1.06
4. Jérôme Pelichet/Pascal Larroque (F) Optimus Evo 4 +3.44
5. Matthieu Margaillan/Axelle Roux-Décima (F) Can-Am Maverick X3 +5.01
6. Jean-Luc Pisson-Ceccaldi/Jean Brucy (F) Zephyr +5.17
7. Siergiej Kariakin/Anton Własiuk (RUS) Can-Am Maverick X3 +5.57
8. Jean-Pascal Besson/Max Delfino (F) T3RR +14.53
9. Paweł Silnow/Jewgienij Zagorodniuk (RUS) Can-Am Maverick X3 +15.34
10. Anastasija Nifontowa/Jekaterina Żadanowa (RUS) Can-Am Maverick X3 +23.44
11. Grzegorz Brochocki/Grzegorz Komar (PL) Toyota Land Cruiser +28.03 (3. T1.1)

PO ETAPIE
1. Wasiliew 3:54.06, 2. Chicherit +23, 3. Krotow +1.05, 4. Pelichet +11.33, 5. Kariakin +19.09, 6. Pisson-Ceccaldi +26.57, 7. Lebiediew +27.38, 8. Margaillan +46.21, 9. Silnow +49.43, 10. Besson +57.27, 13. Brochocki +1:20.39 (3. T1.1).

OPEN
1. Andriej Karginow/Andriej Mokiejew/Iwan Malkow (RUS) Kamaz 43509 1:26.10
2. Eduard Nikołajew/Jewgienij Jakowlew/Iskander Romanow (RUS) Kamaz 43509 +23
3. Siarhiej Wiazowicz/Paweł Haranin/Anton Zaparoszczanka (BY) MAZ 6440RR +1.50
4. Anton Szibałow/Dmitrij Nikitin/Iwan Tatarinow (RUS) Kamaz 43509 +2.00
5. Dmitrij Sotnikow/Rusłan Ahmadiejew/Ilgiz Ahmetzjanow (RUS) Kamaz 435091 +2.37
6. Alaksiej Wiszniewskij/Maksim Nowikow/Siarhiej Saczuk (BY) MAZ 6440RR +4.56
7. Siergiej Kuprianow/Aleksandr Kuprianow/Siergiej Kreniew (RUS) Kamaz 43509 +10.06
8. Ajrat Mardiejew/Dmitrij Swistunow/Wadim Ahmetow (RUS) Kamaz 43509 +13.40
9. Martin van den Brink/Wouter de Graaf/Daniel Kozlovský (NL/NL/CZ) Renault C460 +16.31
10. Byambatsogt Udiikhuu/Byambadelger Udiikhuu (MGL) Can-Am Maverick X3 +24.38
...
14. Magdalena Zając/Jacek Czachor (PL) Toyota Land Cruiser +35.20 (1. T1)

PO ETAPIE
1. Sotnikow 3:49.43, 2. Nikołajew +3.17, 3. Wiazowicz +4.01, 4. Szibałow +4.51, 5. Karginow +7.56, 6. Mardiejew +21.04, 7. Wiszniewskij +23.55, 8. Kuprianow +24.50, 9. Martin van den Brink +29.25, 10. Ganbaatar +58.14, 13. Zając +1:13.20 (1. T1).

Fot. Sonik Team / Overlimit

akcje
komentarze
Nie wjadą do Mongolii

Poprzedni artykuł

Nie wjadą do Mongolii

Następny artykuł

Sonik tuż za liderem

Sonik tuż za liderem
Załaduj komentarze