-
14 gru

Siódme podium w Maroku

9 paź 2019, 13:09

Ponownie najszybszy na etapie, Rafał Sonik ukończył Rallye du Maroc na drugim miejscu, w siódmym starcie w Maroku wywalczając siódme podium.

Trzykrotny zwycięzca rajdu, Sonik pokonał dzisiaj Ignacio Casale o 5.04 i po raz trzeci zajął drugie miejsce w końcowej klasyfikacji saharyjskiego klasyka. Kamil Wiśniewski, piąty na ostatnim etapie, dojechał na trzeci stopień podium.

Szósty raz najlepszy w Pucharze Świata quadowców, Rafał Sonik zebrał o 63 punkty więcej od Aleksandra Maksimowa. Krakowianin trzeci raz sięgnął po Veteran's Trophy. W marokańskiej rundzie drugie miejsce zajął Paweł Stasiaczek, piąte - Jacek Czachor.