Formuła 1
01 lis
-
03 lis
Wydarzenie zakończone
WRC
24 paź
-
27 paź
Wydarzenie zakończone
14 lis
-
17 lis
Wydarzenie zakończone
RSMP
04 paź
-
06 paź
Wydarzenie zakończone
MPRC
05 paź
-
06 paź
Wydarzenie zakończone
Zobacz pełną wersję:

Sobotnie popisy Małuszyńskich

akcje
komentarze
Sobotnie popisy Małuszyńskich
Autor:
9 lis 2019, 15:06

Michał i Julita Małuszyńscy wygrali komplet czterech oesów na drugim etapie Raid of the Champions.

Załoga Mini uzyskała przewagę 3.51 nad Zdenkiem Pořízkiem, 12.50 nad Jurajem Ulrichem, najlepszym w T3. Słowak oddalił się na 1.05 od dziesięciokrotnego mistrza Włoch, Lorenzo Codeki.

Piątkowy lider, Zoltán Garamvölgyi nie przejechał OS3 i 4 otrzymując czterogodzinną taryfę oraz 1,5 godziny kary. Szef Garzone Racing wrócił na trasę, ale wycofał się po OS5. Rano odpadli Mariusz Wiatr i Łukasz Łaskawiec oraz Tomasz Baranowski (kontuzja kręgosłupa) i Grzegorz Konczak. Włodzimierz Grajek i Piotr Brakowiecki zwolnili pozycję wiceliderów po OS4.

Tomasz Piec i Michał Marczewski dyktują tempo w T2. Kolejne miejsca zajmują uczestnicy Dacia Duster Elf Cup. Liderzy cyklu przed końcową rundą, Pascal Brodnicki i Ernest Górecki wyprzedzają o 1.09 Tadeusza Rzeżuchowskiego i Wojciecha Jermakowa, o 2.45 Macieja Grabowskiego i Adama Biniędę.

Jacek Soboń i Grzegorz Urban nie przegrali dotąd oesu w grupie TH. W UTV rządzą Tomasz Białkowski i Dariusz Baśkiewicz, dzisiaj najszybsi na trzech z czterech prób. OS3 wygrali wiceliderzy rajdu, Marek Kubiczek i Artur Janda.

PO OS6
1. Michał Małuszyński/Julita Małuszyńska (PL) Mini All4 Racing 2:09.00
2. Zdeněk Pořízek/Pavel Vaculík (CZ) Ford F-150 +3.51
3. Juraj Ulrich (SK) Mosquito R1 Big Bang +12.50
4. Lorenzo Codecà/Mauro Toffoli (I) Suzuki Grand Vitara 3.6 V6 +13.55
5. Imre Varga/József Toma (H) Nissan Navara +19.10
6. Tomasz Piec/Michał Marczewski (PL) Toyota Land Cruiser +25.02 (1. T2)
7. Pascal Brodnicki/Ernest Górecki (PL) Dacia Duster +29.52 (2. T2)
8. Tadeusz Rzeżuchowski/Wojciech Jermakow (PL) Dacia Duster +31.01 (3. T2)
9. Maciej Grabowski/Adam Binięda (PL) Dacia Duster +32.37 (4. T2)
10. Magdalena Zając/Kazimierz Ruszel (PL) Dacia Duster +34.27 (5. T2)
11. Rebeka Jankowska/Grzegorz Jankowski (PL) Mitsubishi Pajero +47.37 (6. T2)
12. Michał Cebula/Filip Chilarzewski (PL) Dacia Duster +49.22 (7. T2)
13. Wojciech Musiał/Daniel Siatkowski (PL) Dacia Duster +1:07.58 (8. T2)

TH
1. Jacek Soboń/Grzegorz Urban (PL) Nissan Navara 2:08.33
2. Sławomir Jabłoński/Rafał Jędrys (PL) Mitsubishi Pajero +5.25
3. Łukasz Bzdyl/Mariusz Włosiński (PL) Mitsubishi Pajero +16.45
4. Jarosław Andrzejewski/Maciej Radomski (PL) Toyota Land Cruiser +21.40

UTV
1. Tomasz Białkowski/Dariusz Baśkiewicz (PL) Can-Am Maverick X3 1:57.36
2. Marek Kubiczek/Artur Janda (PL) Can-Am Maverick X3 +2.37
3. Péter Gyimóti/Patrik Kozma (H) Can-Am Maverick X3 +4.23
4. Szilveszter Kéry/Barbara Anett Bartha (H) Can-Am Maverick X3 +4.52
5. Mirosław Stocerz/Rafał Marton (PL) Can-Am Maverick X3 +5.37
6. Gergely Szabó/Ágnes Farnadi (H) Can-Am Maverick X3 +7.59

Następny artykuł
Sonik wraca mocniejszy

Poprzedni artykuł

Sonik wraca mocniejszy

Następny artykuł

Alonso oszczędzał nową Toyotę

Alonso oszczędzał nową Toyotę
Załaduj komentarze

O tym artykule

Serie Rajdy terenowe
Autor Janusz Śmiłowski