Sukcesy w Adrenalin Cup

23 mar 2019, 19:52

W pierwszym starcie Fordem F-150 Evo Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz wywalczyli podium w Adrenalin Cup - węgierskiej rundzie FIA CEZ Cross Country Rally Championship.

Zwycięstwo przypadło Miroslavowi Zapletalowi i Markowi Sýkorze, najszybszym na wszystkich czterech oesach.

W powtórce 103,5-kilometrowej próby Bugac - Bugac Molgo uzyskał trzeci czas. Miroslav Zapletal poprawił się o 8 sekund i wyprzedził Zdenka Pořízka o 4.05. Załoga NAC Rally Team ustąpiła mistrzowi CEZ o 4.42. Molgo zabrakło 1.29 do drugiego miejsca  w rajdzie.

Tomasz Piec i Michał Marczewski triumfowali w T2. Na drugi stopień podium dotarli Tomasz Baranowski i Grzegorz Konczak, na trzeci - Katarzyna i Grzegorz Jankowscy.

Po kolejnym drugim czasie, Patrycja Brochocka i Michał Ogórek zajęli drugie miejsce w grupie TH, wyprzedzając Grzegorza Brochockiego i Tomasza Mroczka oraz Tadeusza Rzeżuchowskiego i Wojciecha Jermakowa.

Mirosław Stocerz i Rafał Marton, którzy wczoraj urwali przednią półoś po 21 km OS1, odrobili straty i wygrali kategorię UTV. Bielsko-warszawska załoga pokonała Ladislava Zavrtálka o 6.28. Na piątym miejscu finiszowali Tomasz Białkowski i Dariusz Baśkiewicz.