Zwycięstwo Zapały i Gwiazdy
Neuville mówi „sprawdzam”
Cztery Fabie w Zell am See
Evans chciał wygrać

Reprezentanci M-Sport Ford World Rally Team - Esapekka Lappi i Janne Ferm zajęli czwarte miejsce w Rajdzie Monte Carlo 2020. To był ich pierwszy start Fordem Fiesta WRC.

Mariusz Zapała i Łukasz Gwiazda wygrali 4 edycję zimowego rallysprintu w Lewoczy.

Po trwającej cztery dni, zaciętej walce na alpejskich odcinkach specjalnych Thierry Neuville i Nicolas Gilsoul zwyciężyli w Rajdzie Monte Carlo. Belgijski duet reprezentujący Hyundaia po raz pierwszy okazał się najlepszy w kultowej rundzie mistrzostw świata.

Czterech kierowców Fabii R5 zmierzy się w Skoda Ice Race of Champions.

Toyota Gazoo Racing WRT rozpoczęła Rajdowe Mistrzostwa Świata 2020 od podwójnego podium w Rajdzie Monte Carlo. Wynik tym bardziej jest satysfakcjonujący, że zdobyty w całkowicie w nowym składzie.

Zapała i Gwiazda wygrywają na Słowacji

Ważne zwycięstwo dla Hyundaia

Hyundai Motorsport rozpoczął obronę tytułu w klasyfikacji producentów od zwycięstwa w Rajdzie Monte Carlo 2020.

Organizatorzy Rajdu Szwecji zachowują spokój

FIA i organizatorzy Rajdu Szwecji nie wykonują na razie żadnych gwałtownych ruchów, dotyczących rozegrania drugiej rundy tegorocznego sezonu mistrzostw świata.

Belgowie czekali blisko 100 lat

Thierry Neuville i Nicolas Gilsoul po fantastycznej jeździe i walce przez cały weekend, wygrali Rajd Monte Carlo: pierwszą rundę WRC 2020.

Neuville nie odpuszcza, Loeb walczy o przetrwanie

Thierry Neuville nie zwalnia na trasach Rajdu Monte Carlo i uzyskując najlepszy czas na kolejnym oesie powiększył do 11,1 sekundy przewagę nad Elfynem Evansem. Sebastien Loeb spadł na szóste miejsce.

Neuville na prowadzeniu, Loeb na krawędzi

Thierry Neuville, który był najszybszy na drugim niedzielnym oesie Rajdu Monte Carlo, awansował na fotel lidera w klasyfikacji generalnej. Czwarte miejsce stracił Sebastien Loeb, który zawisł na krawędzi drogi i dzięki pomocy kibiców mógł kontynuować jazdę.

Atak Neuville'a na Col de Turini

Thierry Neuville zaatakował na pierwszym przejeździe odcinka La Bollene-Vesubie - Peira-Cava i zbliżył się do prowadzącego w rajdzie Elfyna Evansa na 1,4 sekundy.

Fetela i Heller drudzy w Sno*Drift

W drugim wspólnym starcie po Barbórce 2018, Piotr Fetela i Kamil Heller zajęli drugie miejsce w Sno*Drift Rally.

Nierówności na drodze zaskoczyły Tanaka Rajd Monte Carlo
Zawiera wideo

Nierówności na drodze zaskoczyły Tanaka

Ott Tanak i Martin Jarveoja pojawili się dzisiaj w parku serwisowym Rajdu Monte-Carlo.

Czołowa trójka w siedmiu sekundach

Elfyn Evans i Scott Martin, którzy byli najszybsi na jednym sobotnim odcinku specjalnym, kończą dzień jako liderzy Rajdu Monte Carlo.

Dwie Toyoty na czele

Podobnie jak to miało miejsce rano, Thierry Neuville o ułamki sekund szybciej od Sebastiena Ogiera pokonał oes St-Leger-les-Melezes - La Batie-Neuve, ale odrobił sporą część strat do współlidera Rajdu Monte Carlo Elfyna Evansa. Po dziewięciu odcinkach Brytyjczyk ma taki sam rezultat jak Sebastien Ogier. Belg traci do nich 11 sekund.

Świetny Evans wraca na fotel lidera

Elfyn Evans i Scott Martin, którzy świetnie spisali się na drugim sobotnim oesie Rajdu Monte Carlo, kończą pętlę jako liderzy klasyfikacji generalnej.

Rallijs Sarma odwołany

Brak zimowych warunków na trasie doprowadził do odwołania łotewskiego Rallijs Sarma.

Czołowa trójka poza zasięgiem

Czołowa trójka klasyfikacji generalnej Rajdu Monte Carlo perfekcyjnie rozpoczęła sobotnie zmagania i nie dała żadnych szans rywalom na wywalczenie czasu w czołowej trójce na oesie St-Leger-les-Melezes - La Batie-Neuve.

Verstappen chciałby spróbować WRC

Mieszkaniec Monako - Max Verstappen skorzystał z przyjazdu rajdowych mistrzostw świata do księstwa, aby spotkać się z kilkoma kierowcami.

Fetela i Heller walczą z R5

Piotr Fetela i Kamil Heller są wiceliderami po pierwszym dniu 34. Sno*Drift Rally.

Nasza nowa aplikacja!
Pobierz teraz

Aplikacja Motorsport.com udostępnia wszystkie informacje z Twojej ulubionej serii wyścigowej i zapewnia bezpośredni dostęp do naszych najlepszych treści oraz wyników, funkcji specjalnych i statystyk.