Lista

Grzyb i Poradzisz - Rally Slovakia Ring onboard

Grzegorz Grzyb i Michał Poradzisz - Onboard z siódmego odcinka specjalnego Rally Slovakia Ring 2021

Udany rajd Chwietczuka

Adrian Chwietczuk i Jarosław Baran ukończyli OMV MaxxMotion Rally Slovakia Ring tuż za podium. Załoga Skody Fabii R5 zameldowała się na mecie na czwartym miejscu. Zawody zainaugurowały Rajdowe Mistrzostwa Słowacji.

Królowie Slovakia Ringu

Po 3,5 miesiąca Grzegorz Grzyb i Michał Poradzisz ponownie wygrali Rally Slovakia Ring.

Polacy na czele 2WD

Po odpadnięciu Martina Kočiego na Oranžovej 1, dwa polskie Peugeoty otwierają klasyfikację 2WD w Rally Slovakia Ring.

Poranek Grzyba na Slovakia Ringu

Pierwsze dwa odcinki niedzielnego etapu Rally Slovakia Ring padły łupem Grzegorza Grzyba i Michała Poradzisza.

Siedem oesów Grzyba

Grzegorz Grzyb i Michał Poradzisz wygrali pierwszą rundę mistrzostw Słowacji, przeprowadzoną w ramach 2. OMV MaxxMotion Rally Slovakia Ring.

Kara dla Melichárka

Grzegorz Grzyb i Michał Poradzisz mają już minutę 43 sekundy przewagi w Rally Slovakia Ring.

Lubiak dachował na Fialovej

Maciej Lubiak i Grzegorz Dachowski nie przejechali trzeciego odcinka specjalnego Rally Slovakia Ring.

Grzyb jeszcze szybszy

W drugim przejeździe odcinka Žltá Grzegorz Grzyb i Michał Poradzisz poprawili się o 3,4 sekundy.

Ostry początek mistrzów Słowacji

Grzegorz Grzyb i Michał Poradzisz uzyskali 10,8-sekundową przewagę po pierwszym oesie Rally Slovakia Ring.