Pernaut wygrywa drugi etap

Drugi etap rywalizacji w Isolii serii E-Trophee Andros wygrał Oliver Pernaut.

Podczas Q1 najszybszy czas zdobył Oliver Pernaut za kierownicą ANDROS Sport AS01. Francuz uzyskał wynik 2.25,762. Za nim uplasowali się Dorian Boccolacci (2.25,936) i Yann Ehrlacher (2.26,323).

Zwycięzca pierwszego etapu Nathanael Berthon był dopiero na 13. pozycji. W drugiej części sesji kwalifikacyjnej najszybszy okazał się Aurelien Panis (2.27,373). Drugi był Ehrlacher, a trzeci Pussier.

Do walki o Super Pole dostali się: Dorian Boccolacci, Oliver Pernaut Yann Ehrlacher, Jean-Baptiste Dubourg, Aurelien Panis i Sylvain Pussier. Najlepszy wynik z całej szóstki uzyskał Boccolacci.

W pierwszym finałowym wyścigu do mety, jako pierwszy dojechał były kierowca Formuły E, Nicolas Prost. Francuski kierowca utrzymał za sobą m.in Pierre'a-Louisa Loubeta i Louisa Gervosona.

W Super Finale Oliver Pernaut wyprzedził Doriana Boccolacciego i zwyciężył drugi etap rywalizacji w Isolii.