Polo R5 zawita do Polski
Wróblewski podsumował sezon RSMP
Marczyk - Testy Skody Fabii R5 Evo
Marczyk podsumowuje sezon 2019

Jedno z najnowszych aut kategorii R5 pojawi się w Polsce. Stajnia Rallytechnology odebrała w Hanowerze egzemplarz Volkswagena Polo GTI.

Kacper Wróblewski zakończył tegoroczne Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski na szóstym miejscu w klasyfikacji sezonu.

Miko Marczyk i Szymon Gospodarczyk wywalczyli w sezonie 2019 tytuł Rajdowych Mistrzów Polski w klasyfikacji generalnej oraz Mistrzów Polski w klasie 2, a główny partner zwycięskiej załogi, ŠKODA Polska Motorsport, kończy tegoroczne zmagania jako Mistrz Polski w klasyfikacji zespołów producenckich.

Reprezentanci zespołu Skoda Polska Motorsport – Mikołaj Marczyk i Szymon Gospodarczyk wygrali tegoroczne Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski.

Od poważnej kontuzji po mistrzowski tytuł

Łukasz Lewandowski, który w 2016 roku na trasach Rajdu Dolnośląskiego uległ groźnemu wypadkowi, który przerwał jego rajdową karierę, w tym roku na tym samym rajdzie świętuje wywalczenie tytułu mistrza Polski wśród zawodników aut z napędem na jedną oś.

Brzeziński świętuje pierwszy tytuł

Jakub Brzeziński, który do tej pory mógł pochwalić się wywalczeniem Rajdowego Pucharu Polski w 2014 roku, po latach startów w RSMP może świętować pierwszy wywalczony tytuł mistrzowski.

Wróblewski: To był dla mnie sezon nauki

Kacper Wróblewski, który razem z Jackiem Spentanym wywalczył czwarte miejsce na trasach Rajdu Dolnośląskiego, przyznał, że zakończony już sezon był dla niego rokiem nauki.

Mówią po Rajdzie Dolnośląskim

W niedzielę, 6 października, na rynku w Dusznikach-Zdroju zakończył się sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Finałową rundą tego cyklu był 53. Rajd Dolnośląski.

Poniżej prezentujemy wypowiedzi czołowych trzech kierowców Rajdu Dolnośląskiego, ostatniej rundy RSMP 2019.

Bouffier i Panseri drugimi wicemistrzami Polski

Bryan Bouffier i Xavier Panseri wygrali 53. Rajd Dolnośląski - Hotel Zieleniec. Triumf na ostatnim odcinku specjalnym pozwolił im zdobyć brązowe medale na koniec sezonu 2019.

Power Stage będzie decydujący

Bryan Bouffier i Xavier Panseri pewnie zmierzają po czwarty triumf na Dolnym Śląsku. Kończący rywalizację odcinek Międzylesie zadecyduje o tytule drugich wicemistrzów Polski.

Wysoka forma Słobodziana

Marcin Słobodzian i Kamil Kozdroń wygrali drugi dzisiejszy odcinek 53. Rajdu Dolnośląskiego - Hotel Zieleniec. Na czele nadal znajdują się Bryan Bouffier i Xavier Panseri.

Słobodzian walczy o srebro

Trzy odcinki dzielą Bryana Bouffiera i Xaviera Panseriego od zwycięstwa w 53. Rajdzie Dolnośląskim - Hotel Zieleniec. Pierwszy oesowy triumf w niedzielę zapisali na swoje konto Marcin Słobodzian i Kamil Kozdroń.

Zadecyduje Power Stage?

Podczas 53. Rajdu Dolnośląskiego - Hotel Zieleniec ważą się losy kilku tytułów. Jednym z nim jest drugie wicemistrzostwo Polski w klasyfikacji generalnej.

Bouffier i Panseri w drodze po czwarte zwycięstwo

Trzykrotni mistrzowie Polski - Bryan Bouffier i Xavier Panseri prowadzą po dwóch dniach rywalizacji w 53. Rajdzie Dolnośląskim - Hotel Zieleniec. Francuzi pewnie zmierzają po swój czwarty triumf w Kotlinie Kłodzkiej.

Pod kontrolą Bouffiera

Francuscy liderzy 53. Rajdu Dolnośląskiego nie chcą pozostawić nic przypadkowi. Bryan Bouffier i Xavier Panseri wygrali trzeci przejazd odcinka Złoty Stok.

Bouffier z zaparowaną szybą

Marcin Słobodzian i Kamil Kozdroń najlepiej rozpoczęli ostatnią sobotnią pętlę 53. Rajdu Dolnośląskiego. Liderami siódmej rundy sezonu 2019 nadal są Bryan Bouffier i Xavier Panseri.

Skody walczą o srebro

Sylwester Płachytka i Jacek Nowaczewski coraz lepiej czują się w deszczowych warunkach i wygrali kolejny odcinek podczas 53. Rajdu Dolnośląskiego - Hotel Zieleniec. Liderami po drugiej sobotniej pętli pozostają Bryan Bouffier i Xavier Panseri.

Płachytka najlepszy w Orłowcu

Sylwester Płachytka i Jacek Nowaczewski odnieśli pierwszy oesowy triumf w 53. Rajdzie Dolnośląskim-Hotel Zieleniec. Załoga Skody Fabii R5 pokonała rywali na drugim przejeździe próby Złoty Stok.

Nasza nowa aplikacja!
Pobierz teraz

Aplikacja Motorsport.com udostępnia wszystkie informacje z Twojej ulubionej serii wyścigowej i zapewnia bezpośredni dostęp do naszych najlepszych treści oraz wyników, funkcji specjalnych i statystyk.