Grzyb w Skodzie Hercziga

Topp-Cars Rally Team przywiózł do Rzeszowa Skodę, którą Norbert Herczig i Ramon Ferencz wywalczyli trzecie miejsce w Rally di Roma Capitale.

Grzegorz Grzyb i Michał Poradzisz mieli wypadek podczas wtorkowych testów przed Marma 30. Rajdem Rzeszowskim - czwartą odsłoną ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Start załogi stanął pod znakiem zapytania ze względu na uszkodzenia samochodu. Jednak przykre zdarzenie powinno mieć szczęśliwy finał. Topp-Cars, stajnia obsługująca Grzyba i Poradzisza, przywiozła do Rzeszowa inny egzemplarz Fabii Rally2 evo.

Nadwozie o numerze 90 służy w tym sezonie Norbertowi Herczigowi, który razem z Ramonem Ferenczem bierze udział w mistrzostwach Europy. Dwa tygodnie temu węgierski duet zajął trzecie miejsce w Rally di Roma Capitale. Wcześniej była piąta pozycja w ORLEN 77. Rajdzie Polski oraz trzynasta w Rajdzie Lipawy. Niewykluczone, że Skoda przejdzie jeszcze wymianę oklejenia.

Marma 30. Rajd Rzeszowski rozpocznie się dziś wieczorem od ceremonii startu. Wcześniej załogi sprawdzą samochody na odcinku testowym Niechobrz.