Polska Polska
RSMP Rajd Śląska

Kacper Wróblewski i Jakub Wróbel (Skoda Fabia Rally2 evo) wygrali Rajd Śląska 2023 – który był szóstą, przedostatnią rundą sezon mistrzostw Polski, a także rundą pucharu Europy FIA oraz mistrzostw strefy Europy Centralnej . Czwarte miejsce zajęli Grzegorz Grzyb i Adam Binięda (Skoda Fabia Rally2 evo), dzięki czemu zdobyli tytuł rajdowych mistrzów Polski 2023.

Kacper Wróblewski i Jakub Wróbel (ORLEN Team, Skoda Fabia Rally2 evo) wygrali Rajd Śląska. Dla kierowcy z Żywca to trzeci w karierze triumf w klasyfikacji generalnej rundy mistrzostw Polski.

Na drugim miejscu finiszowali Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski (Skoda Fabia Rally2 evo) (+5,1 s). Na trzeciej pozycji metę osiągnęli bracia Jarosław Szeja i Marcin Szeja (Hyundai i20 R5) (+7,5 s).

Czwarte miejsce wywalczyli Grzegorz Grzyb i Adam Binięda (+35,8 s). Tym wynikiem pochodzący z Rzeszowa kierowca przypieczętował swój trzeci w karierze tytuł mistrza Polski. Dla Biniędy to pierwszy w karierze tytuł rajdowego mistrza Polski.

W klasyfikacji 2WD rywalizację zdominowali Jacek Sobczak i Mateusz Pawłowski w Porsche 911 GT3. W klasie 3 zwyciężyli Jakub Matulka i Daniel Dymurski (Ford Fiesta Rally3).