Najnowsze wiadomości o Bahrajn

Siatka
Lista

AF Corse pokazało, co potrafi

Pomimo wątpliwości włoska ekipa AF Corse udowodniła, że jest najlepszym zespołem w klasie GTE AM, wygrywając ośmiogodzinny wyścig w Bahrajnie.

Davidson odchodzi na emeryturę

Były kierowca Formuły 1, Anthony Davidson odejdzie na emeryturę sportową po zakończeniu tegorocznego sezonu WEC na torze w Bahrajnie.

Inter Europol Competition nie kryje rozczarowania

Inter Europol Competition z mocno mieszanymi odczuciami ukończył 6 Hours of Bahrain.

Ciężka przeprawa w Bahrajnie

High Class Racing z Robertem Kubicą w składzie zakończyło sześciogodzinny wyścig na torze w Sahkir na ósmej pozycji. Na 9. miejscu rywalizację zakończyła polska ekipa Inter Europol Competition. Zespół z Polski miał szansę na dobry występ, jednak kolizja w trakcie wyścigu oraz błąd inżynierów zadecydowały o końcowym wyniku.

Skasowany czas Kubicy

Siódmy czas Roberta Kubicy w klasie LM P2 ostatecznie został anulowany przez sędziów. Polak podczas najszybszego okrążenia przekroczył limity toru.

Kubica z siódmym czasem w LM P2

Robert Kubica zajął siódme miejsce w kwalifikacjach serii World Endurance Championship w kategorii LM P2 na torze w Sakhir.

Inter Europol Competition przed High Class Racing

Zespół z Marek zajął czwarte miejsce w trzeciej sesji treningowej. Piąte miejsce zajęła duńska ekipa, High Class Racing z Robertem Kubicą w składzie.

Kubica z piątym czasem

Zespół High Class Racing, w którym występuje Robert Kubica zajął piąte miejsce w klasie LM P2 w drugim treningu serii WEC na torze w Bahrajnie.

Dwie szanse dla Inter Europol Competition

Załoga #34 polskiego zespołu Inter Europol Competition zajmuje obecnie piąte miejsce w klasyfikacji Mistrzostw Świata Endurance i ma tylko 22 punkty straty do lidera.

Kubica w dziesiątce

High Class Racing z Robertem Kubicą w składzie zakończył pierwszy trening przed wyścigiem FIA WEC w Bahrajnie z siódmym czasem w LMP2. Zgodnie z oczekiwaniem na czele klasyfikacji generalnej znalazły się dwa hipersamochody Toyoty.

Podwójne wyzwanie w Bahrajnie

Dwa wyścigi w Bahrajnie przesądzą o tytułach w FIA WEC 2021. Toyota Gazoo Racing jest o krok od pierwszego triumfu w erze hipersamochodów.