Najnowsze wiadomości o Arctic Rally Finland

Siatka
Lista

Chwietczuk: Wracam z Finlandii z podniesioną głową

Adrian Chwietczuk i Jarek Baran ukończyli rozegrany w zimowej scenerii fińskiego koła podbiegunowego Arctic Rally Finland. Załoga Skody Fabii R5 obsługiwanej przez Hołowczyc Racing zajęła w drugiej rundzie Rajdowych Mistrzostw Świata 12. miejsce w kategorii WRC3 i 32. w klasyfikacji generalnej.

Sensacyjny Solberg

Oliver Solberg i Sebastian Marshall zaliczyli sensacyjny występ w Arctic Rally Finland, drugiej rundzie Rajdowych Mistrzostw Świata 2021.

Świetny powrót Lappiego

Esapekka Lappi i Janne Ferm zdominowali kategorię WRC 2 podczas Arctic Rally Finland.

Zima dobiegła końca

M-Sport Ford w komplecie dotarł do mety Arctic Rally Finland. Teemu Suninen i Mikko Markkula w drugiej rundzie WRC 2021 zajęli ósme miejsce, a Gus Greensmith i Elliott Edmondson dziewiąte.

Rovanpera najmłodszym liderem WRC

Kalle Rovanpera został najmłodszym kierowcą w historii, który objął prowadzenie w punktacji Rajdowych Mistrzostwach Świata.

Imponujące zwycięstwo Hyundaia

Hyundai Motorsport odniósł imponujące, pierwsze w sezonie, zwycięstwo w Arctic Rally Finland. W drugiej rundzie Rajdowych Mistrzostw Świata 2021 w pierwszej czwórce były trzy samochody Hyundai i20 Coupe WRC.

Północ szczęśliwa dla Tanaka i Jarveoji

Ott Tanak i Martin Jarveoja wygrali Arctic Rally Finland - drugą rundę Rajdowych Mistrzostw Świata sezonu 2021.

Bitwa za plecami Tanaka

Załogi Toyoty i Hyundaia toczą zaciętą walkę o drugie i czwarte miejsce w Arctic Rally Finland. Na czele nadal Ott Tanak i Martin Jarveoja.

Tuohino zwichnął ramię

Janne Tuohino i Reeta Hamalainen nie wystartują do niedzielnego etapu Arctic Rally Finland.

45 kilometrów do celu

Ott Tanak i Martin Jarveoja prowadzą w Arctic Rally Finland przed ostatnim dniem rywalizacji.

Rovanpera po raz pierwszy

Kalle Rovanpera i Jonne Halttunen wygrali swój pierwszy odcinek podczas Arctic Rally Finland - drugiej rundy sezonu WRC 2021.

Dominacja Tanaka, awans Neuville’a

Ott Tanak i Martin Jarveoja wygrali kolejny - piąty już - odcinek podczas Arctic Rally Finland.

Tanak kontroluje sytuację

Ott Tanak i Martin Jarveoja - zwycięzcy dwóch z trzech porannych odcinków - prowadzą w Arctic Rally Finland po pierwszej sobotniej pętli.

Odpowiedź Toyoty, przygoda Tanaka

Elfyn Evans i Scott Martin wygrali swój pierwszy odcinek podczas Arctic Rally Finland. Całe oesowe podium zajęły załogi Toyoty.

1-2-3 Hyundaia

Załogi korzystające z Hyundaia zajęły trzy czołowe miejsca na pierwszym sobotnim odcinku Arctic Rally Finland.

Tanak królem Sarriojärvi

Ott Tanak i Martin Jarveoja prowadzą po piątkowej części Arctic Rally Finland - drugiej rundy sezonu Rajdowych Mistrzostw Świata.

Świetny początek Hyundaia

Ott Tanak i Martin Jarveoja zostali pierwszymi liderami Arctic Rally Finland. Oesowy dublet zaliczył Hyundai.

Tanak i Jarveoja najszybsi na testowym

Ott Tanak i Martin Jarveoja uzyskali najlepszy czas podczas odcinka testowego przed Arctic Rally Finland.

Przygody Neuville’a i Evansa

Craig Breen i Paul Nagle poprawili najlepszy rezultat trwającego odcinka testowego przed Arctic Rally Finland.

O poranku - Rovanpera

Kalle Rovanpera i Jonne Halttunen uzyskali najlepszy czas w pierwszym przejeździe odcinka testowego przed Arctic Rally Finland.

Debiut Chwietczuka w WRC

Ponad 250 kilometrów liczy trasa Arctic Rally Finland, w którym na starcie zobaczymy załogę Adrian Chwietczuk - Jarosław Baran. Druga runda cyklu WRC będzie debiutem olsztyńskiego kierowcy w zawodach tej rangi. Polski duet wsiądzie do Skody Fabii R5.

Brynildsen za Bulacię

Eyvind Brynildsen wystartuje w Arktycznym Rajdzie Finlandii. Zastąpi Marco Bulacię.

Najlepszy zimowy plac zabaw

Już w piątek rusza druga runda Rajdowych Mistrzostw Świata 2021 - Arktyczny Rajd Finlandii. Zawody odbędą się w prawdziwie zimowych warunkach, przy temperaturach dochodzących nawet do -30°C.

Koronawirus w Rovaniemi

Fińska telewizja YLE informuje o zakażonych osobach w trzech zespołach przybyłych na Arctic Rally Finland.

Hyundai potrzebuje dobrego wyniku

Hyundai Motorsport nie ukrywa, że liczy na dobre wyniki w Arktycznym Rajdzie Finlandii, po trudnym rozpoczęciu sezonu WRC 2021 w Monte Carlo.

13 WRC w Arctic Rally Finland

Organizatorzy Arctic Rally Finland opublikowali listę zgłoszeń na drugą rundę Rajdowych Mistrzostw Świata 2021.

Chwietczuk zadebiutuje w mistrzostwach świata

Adrian Chwietczuk zadebiutuje w Rajdowych Mistrzostwach Świata. Wraz z Jarkiem Baranem wystartują w Arctic Rally Finland.