Lista

Zwycięstwo dla Laury

Dani Sordo swój triumf w Rajdzie Sardynii zadedykował tragicznie zmarłej pilotce, Laurze Salvo El Hage.

Kajetanowicz: To był świetny rajd

Kolejny świetny występ Kajetana Kajetanowicza i Macieja Szczepaniaka w Rajdowych Mistrzostwach Świata. Załoga LOTOS Rally Team wywalczyła doskonałe, drugie miejsce w Rajdzie Sardynii i jest to ich drugie z rzędu podium w tym sezonie. Polacy ponownie pokonali w równej walce wszystkich konkurentów jadących w fabrycznych samochodach kategorii WRC 2, zajmując jednocześnie świetne, dziewiąte miejsce w klasyfikacji generalnej!

Dublet Hyundaia w Rajdzie Sardynii

Dani Sordo i Carlos del Barrio wygrali Rajd Sardynii.

Drugie miejsce Kajetanowicza i Szczepaniaka

Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak zajęli drugie miejsce w Rajdzie Sardynii w kategorii WRC 3 i w klasie RC2.

Pozostał jeden oes, kapeć Kajetanowicza

Sebastien Ogier i Julien Ingrassia byli najszybsi na OS15, przedostatnim odcinku specjalnym Rajdu Sardynii.

Dachowanie Katsuty, Kajetanowicz blisko Huttunena

Otwierający trasę trzeciego etapu Rajdu Sardynii, Takomo Katsuta i Daniel Barritt, dachowali na OS14. Załodze nic się nie stało.