Więcej wiadomości

Siatka
Lista

Tassi wykorzysta doświadczenie

Attila Tassi, który w minionym sezonie zadebiutował w WTCR, przyznaje, że zdobyte doświadczenie przyda mu się w tym roku i liczy na poprawę swoich wyników.

Wydajniejsza nowa Cupra TCR

Cupra, która w zbliżającym się sezonie przedstawi nowego Leona TCR, jest zdania, że nowe auto będzie wydajniejsze od swojego poprzednika, co powinno ułatwić walkę na torach na całym świecie.

Honda podała skład na WTCR

Nestor Girolami, Esteban Guerrieri, Tiago Monteiro i Attila Tassi będą ścigać się Hondami w WTCR 2020.

Testy WTCR na Motorland Aragon

Motorland Aragon w przyszłym roku dwukrotnie będzie gościł stawkę WTCR. Organizatorzy serii poinformowali, że w Hiszpanii odbędą się przedsezonowe testy.

Michelisz będzie jeszcze mocniejszy

Norbert Michelisz uważa, że "impuls psychologiczny" związany z wywalczeniem pucharu świata w wyścigach aut turystycznych sprawi, że w 2020 roku będzie jeszcze lepszym kierowcą.

Nadchodzą trudne czasy dla spalinowego motorsportu

Szef World Touring Car Cup - Francois Ribeiro ostrzegł kibiców sportu samochodowego opartego na silniku spalinowym stwierdzając, że nadchodzi „gwałtowny i brutalny” okres, do którego przyczyniają się zmiany w świecie motoryzacji.

WTCR na Goodyearach

FIA ogłosiła firmę Goodyear wyłącznym dostawcą opon w WTCR 2020.

Civic modelem roku TCR

Honda Civic Type-R TCR została wybrana modelem roku TCR po sezonie 2019. Tytuł japońskiej marce zapewniło czternaście mistrzostw i 65 zwycięstw w wyścigach serii na całym świecie.

Dumny Michelisz

Reprezentant BRC Hyundai N Squadra Corse - Norbert Michelisz wygrał tegoroczną rywalizację w FIA World Touring Car Cup.

Guerrieri pragnie rewanżu

Esteban Guerrieri, który był jednym z pretendentów do wywalczenia pucharu świata w wyścigach aut turystycznych, pogratulował zwycięstwa Norbertowi Micheliszowi, ale zaznaczył, że pragnie rewanżu.

Kristoffersson debiutantem roku

Johan Kristoffersson został debiutantem roku w FIA World Touring Car Cup.

Tytuł dla Michelisza, brawa dla Kristofferssona

Startujący z 22 pola Johan Kristoffersson wygrał w Sepang końcowy wyścig sezonu WTCR. Po mistrzostwo sięgnął Norbert Michelisz - piąty na mecie.

Guerrieri zachował szanse

Esteban Guerrieri triumfował w drugim wyścigu WTCR w Sepang i przed decydującym starciem traci 10 punktów do prowadzącego Norberta Michelisza.

Muller wściekły na Catsburga

Drugi wyścig WTCR w Sepang przerwano czerwoną flagą na pierwszym okrążeniu.

Ważne zwycięstwo Michelisza

Norbert Michelisz wygrał pierwszy wyścig WTCR w Sepang i powiększył przewagę do 27 punktów.

Perfekcyjny piątek Michelisza

Lider WTCR, Norbert Michelisz zdobył dzisiaj 10 punktów, wygrywając obydwie sesje kwalifikacyjne w Sepang.

Pięć punktów dla Michelisza

Norbert Michelisz wywalczył pole position w pierwszym wyścigu WTCR w Sepang. Przewaga Węgra wzrosła do 14 punktów.

Azcona i Hyundaie

W drugim treningu WTCR w Sepang Mikel Azcona zostawił za sobą kierowców BRC - Norberta Michelisza (+0,217) i Gabriele Tarquiniego (+0,222).

Michelisz najszybszy, rywale daleko

Lider WTCR przed finałem w Malezji, Norbert Michelisz uzyskał najlepszy czas w pierwszym treningu na Sepang International Circuit.

Bjork zapowiada walkę

Thed Bjork, który z czwórki kandydatów do pucharu świata w wyścigach długodystansowych, ma najtrudniejsze zadanie, nie poddaje się i zapowiada walkę do samego końca.

Michelisz czuje się pewnie

Norbert Michelisz, który zaczyna finałową rundę FIA WTCR jako lider klasyfikacji sezonu, przyznał, że czuje się zrelaksowany i jest świadomy, że wszystko jest w jego rękach.