Częstochowski BM Racing Team pracuje nad programem w World Touring Car Cup 2021.

Zwycięstwo Urrutii, Muller wicemistrzem

Santiago Urrutia odniósł na MotorLand Aragón pierwsze zwycięstwo w WTCR.

Ehrlacher mistrzem WTCR

Szósty w drugim wyścigu na MotorLand Aragón, Yann Ehrlacher zapewnił sobie prymat w FIA World Touring Car Cup 2020.

Nieoczekiwany dublet Hondy

Po starcie z 16 i 11 pola, Esteban Guerrieri i Néstor Girolami podwójnie wygrali dla Hondy pierwszy wyścig WTCR na MotorLand Aragón.

Urrutia gwiazdą w Aragonii

Santiago Urrutia sięgnął po podwójne pole position w WTCR Race of Aragon.

Urrutia najszybszy w FP1

Tegoroczny debiutant, Santiago Urrutia okazał się najszybszy w pierwszym treningu przed WTCR Race of Aragon.

Drugie zwycięstwo Azcony

Mikel Azcona odniósł na Motorland Aragón drugie zwycięstwo w WTCR.

Alfa Romeo wygrywa w Aragonii

Jean-Karl Vernay zapewnił Alfie Romeo pierwsze zwycięstwo w WTCR od maja 2019 roku.

Urodziny Vernaya

W dniu 33 urodzin Jean-Karl Vernay wygrał kwalifikacje WTCR na Motorland Aragón.

Całe podium dla Hondy

Esteban Guerrieri opuszcza Hungaroring z dwoma zwycięstwami, jako wicelider WTCR.

Guerrieri górą w kwalifikacjach

Esteban Guerrieri wygrał trzecie kwalifikacje WTCR - pierwsze w tym sezonie.

Catsburg nowy na liście

Po pierwszym sukcesie Toma Coronela, na listę zwycięzcow wyścigów WTCR wpisano kolejne nowe nazwisko - Nicky'ego Catsburga.

Coronel wygrywa w WTCR

Zwycięzca sześciu wyścigów WTCC, Tom Romeo Coronel świętował na Slovakia Ringu pierwszy sukces w WTCR.

Berthon wygrywa na Slovakia Ringu

Nathanaël Berthon odniósł na Slovakia Ringu pierwsze zwycięstwo w WTCR.

Podwójne pole position Berthona

Nathanaël Berthon zdobył podwójne pole position w WTCR Race of Slovakia.

Hyundaie wracają do WTCR

Zespoły BRC i Engstler wracają do WTCR na Slovakia Ringu.

Dublet Lynk & Co

Yann Ehrlacher i Thed Björk zapewnili Lynk & Co dublet w drugim wyścigu WTCR na Pętli Północnej Nürburgringu.

Guerrieri zdobył Nordschleife

Esteban Guerrieri odniósł siódme zwycięstwo w WTCR - drugie na Pętli Północnej Nürburgringu.

Powtórka Tassiego

Drugi trening WTCR na Nordschleife również padł łupem Attili Tassiego.

Hyundaie wycofane z WTCR

Hyundai Motorsport wycofał swoje klienckie teamy z WTCR Race of Germany.

Rodzinny sukces Alzatczyków

Yann Ehrlacher i jego wujek Yvan Muller otwierają klasyfikację drugiego wyścigu WTCR na Circuit Zolder.

Otwarcie dla Girolamiego

Néstor Girolami wygrał pierwszy wyścig WTCR na Circuit Zolder

Kwalifikacje dla Berthona

Nathanaël Berthon wygrał kwalifikacje WTCR na Circuit Zolder.

Girolami błyszczy w Zolder

Néstor Girolami uzyskał najlepszy czas w pierwszym treningu WTCR na Circuit Zolder.

Remis na testach

Jean-Karl Vernay i Nathanaël Berthon uzyskali taki sam czas na testach WTCR w Zolder.

Wejście Urrutii

Nowy w WTCR, Santiago Urrutia Lausarot uzyskał najlepszy czas w pierwszej sesji testowej na Circuit Zolder.

Audi, Alfa i Renault dociążone

Komisja wyścigów samochodów turystycznych FIA podjęła decyzję o dociążeniu pojazdów trzech marek przed pierwszą rundą WTCR w Zolder.

20 zgłoszeń w WTCR

20 zgłoszeń nadeszło na trzeci sezon FIA World Touring Car Cup.

Priaulx odchodzi z Lynk & Co

Trzykrotny mistrz WTCC – Andy Priaulx wycofał się ze współpracy Cyan Racing Lynk & Co przed rozpoczęciem WTCR 2020.

Huff chciałby spróbować Pure ETCR

Rob Huff, który zakończył starty w WTCR, przyznał, że chciałby spróbować swoich sił w Pure ETCR.

Muller zostaje w Cyan Racing

Zespół Lynk & Co Cyan Racing przedstawił swoich pierwszych dwóch kierowców przygotowujących się do FIA World Touring Car Cup 2020.

Trzydziestka Tarquiniego

Gabriele Tarquini w tegorocznym sezonie WTCR ponownie będzie korzystał ze swojego słynnego numeru startowego - 30.

Huff odchodzi z WTCR

Rob Huff poinformował, że po piętnastu latach startów w mistrzostwach świata, a następnie w pucharze świata aut turystycznych opuści serię.

Eurosport tworzy elektryczną serię wyścigową

Eurosport Events ogłosiło, że od tego roku zainteresowani kierowcy będą mogli rywalizować w pierwszej wielomarkowej serii elektrycznych samochodów turystycznych: Pure ETCR.

Nadchodzą trudne czasy dla spalinowego motorsportu

Szef World Touring Car Cup - Francois Ribeiro ostrzegł kibiców sportu samochodowego opartego na silniku spalinowym stwierdzając, że nadchodzi „gwałtowny i brutalny” okres, do którego przyczyniają się zmiany w świecie motoryzacji.

Dumny Michelisz

Reprezentant BRC Hyundai N Squadra Corse - Norbert Michelisz wygrał tegoroczną rywalizację w FIA World Touring Car Cup.

Tytuł dla Michelisza, brawa dla Kristofferssona

Startujący z 22 pola Johan Kristoffersson wygrał w Sepang końcowy wyścig sezonu WTCR. Po mistrzostwo sięgnął Norbert Michelisz - piąty na mecie.

Guerrieri zachował szanse

Esteban Guerrieri triumfował w drugim wyścigu WTCR w Sepang i przed decydującym starciem traci 10 punktów do prowadzącego Norberta Michelisza.

Ważne zwycięstwo Michelisza

Norbert Michelisz wygrał pierwszy wyścig WTCR w Sepang i powiększył przewagę do 27 punktów.

Perfekcyjny piątek Michelisza

Lider WTCR, Norbert Michelisz zdobył dzisiaj 10 punktów, wygrywając obydwie sesje kwalifikacyjne w Sepang.

Pięć punktów dla Michelisza

Norbert Michelisz wywalczył pole position w pierwszym wyścigu WTCR w Sepang. Przewaga Węgra wzrosła do 14 punktów.

Azcona i Hyundaie

W drugim treningu WTCR w Sepang Mikel Azcona zostawił za sobą kierowców BRC - Norberta Michelisza (+0,217) i Gabriele Tarquiniego (+0,222).

Michelisz najszybszy, rywale daleko

Lider WTCR przed finałem w Malezji, Norbert Michelisz uzyskał najlepszy czas w pierwszym treningu na Sepang International Circuit.

Michelisz czuje się pewnie

Norbert Michelisz, który zaczyna finałową rundę FIA WTCR jako lider klasyfikacji sezonu, przyznał, że czuje się zrelaksowany i jest świadomy, że wszystko jest w jego rękach.

Priaulx po 12 latach

Andy Priaulx po 12 latach doczekał się trzeciego zwycięstwa na ulicach Makau.

Przepuścili Mullera

Przepuszczony przez kolegów z Cyan Racing, Yvan Muller wygrał również drugi wyścig WTCR w Makau i traci już tylko 17 punktów do prowadzącego Norberta Michelisza.

Muller po raz trzeci

Po 2012 i 2013, Yvan Muller trzeci raz wygrał wyścig samochodów turystycznych na ulicach Makau.

Król Makau na pole position

Dziewięciokrotny zwycięzca wyścigu samochodów turystycznych w Makau, Rob Huff wygrał drugie kwalifikacje WTCR na Circuito da Guia.

W cieniu za siostrzeńcem

Yvan Muller wywalczył pole position w pierwszym wyścigu WTCR na ulicach Makau.

Mistrzowie świata dyktują tempo

Rob Huff i Andy Priaulx, którzy zdobywali tytuły mistrza świata w Makau, otwierają klasyfikację drugiego treningu WTCR na Circuito da Guia.

Michelisz na czele w Makau

Wicelider WTCR, Norbert Michelisz najszybciej przejechał Circuito da Guia w pierwszym treningu w Makau.

Dahlgren zastąpi Haglofa

Robert Dahlgren w ramach nagrody za zwycięstwo w TCR Scandinavia wystartuje za kierownicą Cupry w rundzie WTCR w Makau.