Wróbel wygrywa drugi wyścig

2 wrz 2018, 16:29

Konrad Wróbel, lider klasyfikacji sezonu KIA PLATINUM CUP, wygrał drugi wyścig na Autodromie Most.

Wróbel na mecie okazał się o 3,653 sekundy lepszy od Lukasa Keila. Najniższy stopień podium wywalczył Nikodem Wierzbicki (+6,481), który o ponad sekundę pokonał Filipa Tokara. Piąty był Dawid Borek (+8,788). Tor był suchy.Drugą piątkę otworzyła Adrienn Vogel (+13,357) na mecie szybsza od Aleksandra Olejniczaka (+18,421), Jakuba Szablewskiego (+23,977) i Marka Begiera (+24,787). Dziesiąty był Patryk Borek (+25,277). Po karze przejazdu bez boksy na jedenastym miejscu został sklasyfikowany Kamil Serafin (+31,156). Dwunasty był Filip Zagórski (+31,986), a trzynasty Marcin Ganowski (+32,826).Na czternastym miejscu znalazł się nasz reprezentant: Łukasz Łuniewski (+41,306), który za sobą zostawił drugiego z VIP-ów: Mateusza Żuchowskiego (+48,746) i Miłosza Siemaszkę (+1:11,671). Wyscigu nie ukończyła Petra Krajnyak.fot. Dominik Kalamus