wyscigi News and Analysis

Siatka
Lista

Harvick znów całuje cegły

Kevin Harvick po raz trzeci - drugi z rzędu - wygrał pucharowy wyścig NASCAR na Indianapolis Motor Speedway.

Drugovich w drugim starcie

W drugim starcie w F2 Felipe Drugovich Roncato odniósł zwycięstwo na Red Bull Ringu.

Poranek Lawsona

Junior Red Bulla, Liam Lawson odniósł na Red Bull Ringu pierwsze zwycięstwo w mistrzostwach FIA F3.

Dublet Mazdy, setka Corvette

Mazda Motorsports podwójnie wygrała WeatherTech 240 na Daytona International Speedway.

Domowy sukces Briscoe

Pochodzący z Indiany Chase Briscoe triumfował w Pennzoil 150 - wyścigu NASCAR Xfinity Series na Indianapolis Motor Speedway.

Acura na pole position

Hélio Castroneves z Acura Team Penske wywalczył pole position w WeatherTech 240.

48 zwycięstwo Dixona

Trzeci na liście wszech czasów, Scott Dixon odniósł 48 zwycięstwo w Champ Car/IndyCar - drugie z rzędu.

Całe podium dla juniorów Ferrari

Kierowcy Ferrari Driver Academy zajęli całe podium w głównym wyścigu F2 na Red Bull Ringu.

Zwycięski debiut Piastriego

Debiutant w mistrzostwach FIA F3, Oscar Piastri wygrał pierwszy wyścig na Red Bull Ringu.

Johnson chory na COVID-19

Siedmiokrotny mistrz NASCAR Cup Series, Jimmie Johnson zachorował na COVID-19.

Power bliżej Andrettiego

Will Power sięgnął w Indianapolis po 58 pole position w Champ Car/IndyCar.

Power przed Ferruccim

Will Power wyprzedził Santino Ferrucciego o 0,1755 sekundy w treningu przed GMR Grand Prix.

Zhou po raz drugi

Guanyu Zhou wywalczył na Red Bull Ringu drugie pole position w Formule 2.

Fernández z pole position

Sebastián Fernández Wahbeh wygrał kwalifikacje F3 na Red Bull Ringu.

Trening dla Tsunody

Protegowany Hondy i Red Bulla, Yuki Tsunoda otwiera klasyfikację treningu F2 na Red Bull Ringu.

Beckmann górą w treningu F3

David Beckmann uzyskał najlepszy czas w treningu F3 na Red Bull Ringu.

Pole position dla Logano

Joey Logano wylosował pole position w Big Machine Hand Sanitizer 400 Powered By Big Machine Records - wyścigu Monster Energy NASCAR Cup Series na Indianapolis Motor Speedway.

Minì z najlepszym czasem

Gabriele Minì popisał się najlepszym czasem na przedsezonowych testach F4 w Misano.

Kaprzyk blisko top 10

Mateusz Kaprzyk zbliża się do czołowej dziesiątki na testach mistrzostw Włoch F4 w Misano.

Inter Europol wycofał dwa Ligiery

Inter Europol Competition wystawi tylko dwa Ligiery w European Le Mans Series.

Staněk przed debiutem w FIA F3

Roman Staněk zastąpił Niko Kariego w Charouz Racing System przed pierwszą rundą FIA F3 na Red Bull Ringu.

NIO wybrało Abta

Zespół NIO 333 zatrudnił Daniela Abta na pozostałą część sezonu Formuły E.

Kaprzyk coraz szybszy

Mateusz Kaprzyk uzyskał 14 czas w pierwszej sesji testowej mistrzostw Włoch F4 w Misano.

Blisko 120 aut na otwarcie sezonu WSMP

Inauguracja sezonu Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski zapowiada się ekscytująco. Gosia Rdest, Robert Lukas i Mateusz Lisowski to największe gwiazdy weekendu na Torze Poznań. Nie zabraknie piekielnie szybkich aut kategorii GT3 oraz zaciętej rywalizacji w pucharach markowych. W Poznaniu sezon zacznie też Clio Cup Central Europe.