WRC
22 sty
-
26 sty
Shakedown za
2 dni
13 lut
-
16 lut
Kolejne wydarzenie za
23 dni
Formuła 1
W
GP Australii
12 mar
-
15 mar
Kolejne wydarzenie za
51 dni
19 mar
-
22 mar
Kolejne wydarzenie za
58 dni
RSMP
W
Rajd Świdnicki-Krause
17 kwi
-
19 kwi
Kolejne wydarzenie za
87 dni
W
Rajd Nadwiślański
08 maj
-
10 maj
Kolejne wydarzenie za
108 dni
MPRC
W
Słomczyn
24 kwi
-
26 kwi
Kolejne wydarzenie za
94 dni
W
Poznań
29 maj
-
31 maj
Kolejne wydarzenie za
129 dni
Zobacz pełną wersję:

Alonso najszybszy

akcje
komentarze
Alonso najszybszy
3 maj 2018, 13:32

Fernando Alonso wsiadł do Toyoty i popisał się najlepszym czasem w pierwszym treningu przed Total 6 Hours of Spa-Francorchamps.

Bicampeon wyprzedził o 0,237 sekundy kolegę z zespołu, Mike'a Conwaya, o 0,457 s Thomasa Laurenta z Rebellion Racing.Sébastien Buemi zaliczył 12 okrążeń w Toyocie numer 8 i uzyskał 1.58,491. Alonso przejął kierownicę, na czwartym mierzonym okrążeniu schodząc do 1.58,392. Za czołową trójką znaleźli się Ben Hanley z DragonSpeed, Bruno Senna z Rebelliona, Tom Dillmann z ByKolles, Jegor Orudżew z SMP Racing.Ginetty CEFC TRSM Racing zaliczyły po jednym instalacyjnym okrążeniu. W LMP2 najszybszy był Pastor Maldonado z DragonSpeed, ósmy w generalce. André Negrão z Signatech Apline ustąpił Wenezuelczykowi o 0,64 sekundy.

Andy Priaulx i Olivier Pla (+0,259) zapewnili Fordowi dublet w GTE Pro. Matteo Cairoli jadący Porsche Dempsey-Proton Racing, zostawił za sobą rywali w GTE Am.

TRENING 1
1. Sébastien Buemi/Kazuki Nakajima/Fernando Alonso (CH/J/E) Toyota TS050 Hybrid 1.58,392
2. Mike Conway/Kamui Kobayashi/José María López (GB/J/RA) Toyota TS050 Hybrid 1.58,629
3. Mathias Beche/Thomas Laurent/Gustavo Menezes (CH/F/USA) Rebellion R13-Gibson 1.58,849
4. Henrik Hedman/Ben Hanley/Pietro Fittipaldi (S/GB/BR) BR1-Gibson 1.59,321
5. Neel Jani/André Lotterer/Bruno Senna (CH/D/BR) Rebellion R13-Gibson 1.59,681
6. Oliver Webb/Dominik Kraihamer/Tom Dillmann (GB/A/F) Enso CLM P1/01-Nismo 2.00,132
7. Stéphane Sarrazin/Jegor Orudżew/Matewos Isaakian (F/RUS/RUS) BR1-AER 2.01,499
8. Roberto González/Pastor Maldonado/Nathanaël Berthon (MEX/YV/F) Oreca 07-Gibson 2.03,494 (1. LMP2)
9. Michaił Aloszyn/Witalij Pietrow (RUS) BR1-AER 2.03,906
10. Nicolas Lapierre/André Negrão/Pierre Thiriet (F/BR/F) Alpine A470-Gibson 2.04,134 (2. LMP2)

Następny artykuł
Filippi wróci w Berlinie

Poprzedni artykuł

Filippi wróci w Berlinie

Następny artykuł

Drugi czas Karkosika

Drugi czas Karkosika
Załaduj komentarze

O tym artykule

Serie Wyścigi