-
-

Antoszewski pierwszy na kresce, zwycięstwo Serafina

11 cze 2017, 16:13

Kamil Serafin według nieoficjalnych wyników zwyciężył w drugim wyścigu Kia Lotos Race na torze Poznań.

Na drugim miejscu po niezwykle zaciętej walce sklasyfikowano Maxa Gunthera, a na trzecim miejscu Nikodema Wierzbickiego.Jako pierwszy linię mety przekroczył Jan Antoszewski, ale lider sezon otrzymał karę 25 sekund i spadł w wynikach na czternastą lokatę.Niezwykle emocjonujący wyścig na czwartym miejscu zakończył Szymon Jabłoński, któremu do podium zabrakło 1,216 sekundy. Na piątej lokacie znalazła się Adreinn Vogel, która ustąpiła czternastolatkowi o 0,026 sekundy. 0,031 sekundy do Węgierki stracił Tomasz Magdziarz.Dziesiątkę skompletowali Przemysław Pytlak, Damian Litwinowicz, Lukas Keil oraz Szymon Ładniak.Wyścigu nie ukończył Marek Begier, który wypadł z toru na pierwszym okrążeniu, co przyczyniło się do wyjazdu na tor samochodu bezpieczeństwa. Zdyskwalifikowany został Jakub Dwernicki, który nie dostosował się do kary stop&go.